Мережу сколихнуло відео з 10-річною дівчинкою, якій подарували дробовик

Батьки 10-річної американки на ім’я Преслі подарували їй рушницю Beretta 686 Silver Pigeon. Такий подарунок викликав обурення у соцмережах.

На ролик, в якому Преслі розпаковує свій новий дробовик і починає плакати від щастя, звернуло увагу видання The Mirror, передає “Новое Время”.

Відео англійською мовою

Відео опублікували на офіційній сторінці італійської збройової компанії BERETTA, за тиждень воно набрало понад 5 мільйонів переглядів та викликало бурхливу дискусію про доречність такого подарунка:

“Це Америка. Країна, в якій ти не можеш купити алкоголь чи сигарети, поки тобі не виповнилося 21, але в тебе може бути власна рушниця”.

 

“Це відео жахливе!!! Діти повинні плакати від щастя, коли їм дарують цуценят або нову гру, але не зброю! Мені дуже шкода, але це жахливо !!! Я так думаю, тому що я італієць, і ми тут дуже обережні зі зброєю, яка може вбити когось! Це не повинно цікавити дітей мені дуже шкода”, – написала Katya Longhi.

 

“Це чудово, що дитина настільки вдячниа батькам за подарунок, але це дуже неправильно, що подарунок – дробовик. Зброя небезпечна, і не повинна бути в руках дітей.” – написала Pia Miller-Aichholz.

 

Beretta 686 Silver Pigeon – гладкоствольна переломна двоствольна рушниця 12 калібру. Використовується для полювання і спортивної стрільби.

banner

Залишити відповідь