"Мам, я роблю бізнес": франківець розповів про свій незвичний стартап у шоу Дантеса (ВІДЕО)

Співак, телеведучий і блогер Володимир Дантес знявся в новому авторському бізнес-шоу «Мам, я делаю бизнес!». У ньому ведучий мандрує містами України і знайомить глядачів з унікальним українськими стартапами, засновниками та їх історіями.

Останній, 10 випуск сезону частково відзняли в Івано-Франківську, сюди  Володимир Дантес приїхав аби дізнатись у місцевого винахідинка Івана Стецюка, як він творить меблі… з автомобільних запчастин.

«Я приїхав до Франківська щоб дізнатись, які тут є стартапи. В цьому випуску я розповім про франківця Івана та його меблі з автомобілів. Ми приїхали в якийсь гараж, тут шикарний автомобіль марки «Жигуль», – розповідає Дантес.

Цей гараж та машина Івана, йому 25 і він придумав робити меблі з автомобілів.

«Мені подобається антикваріат та машини, тому я реставрую меблі та роблю свої меблі – з автомобілів. Я займаюсь меблями із автомобільних деталей трохи більше року. Сам я радіофізик, але ще коли вчився в університеті шарив, що то не моє і почав цікавитись реставрацією меблів», – розповідає Іван.

Більше дивіться у відео.

До слова OGOGO! вже писали про Івана. Читайте про це за посиланням: Столик із моторного блоку: франківець створює вражаючі меблі з автомобільних запчастин  

banner

Залишити відповідь