Мандрівка по кращих піснях всіх часів і народів

Radiooooo знадобиться в тому випадку, якщо вся улюблена музика вже набридла. Саме завдяки цьому сервісу можна знайти щось таке, що ви, скоріше за все, ніколи не чули раніше. Створіть власну навколосвітню подорож, обравши різні напрямки та десятиліття.

Головна особливість онлайнового сервісу Radiooooo полягає в тому, що він стирає межі простору та часу. Оберіть на карті будь-яку країну, вкажіть за допомогою клавіш на нижній панелі потрібне десятиліття. Відразу розпочнеться відтворення пісень, популярних у цьому регіоні у вказаний вами час.

При бажанні можна налаштувати відтворення за допомогою перемикачів у верхній частині сторінки: Fast, Slow або Weird. Інформація про прослухану в даний момент пісню легко переглянути за допомогою кліку по обкладинці альбому.

Також, у Radiooooo існує цікавий елемент під назвою Taxi. З його допомогою можна створити певну віртуальну подорож. Заносимо в подорожувальний лист різноманітні країни, обираємо потрібну епоху – і вперед.

Крім того, тут є кілька вбудованих тематичних плей-листів, зображених на карті у вигляді островів. Перш за все, вони сподобаються прихильникам клубної музики.

Дуже приємно, що розробники передбачили успіх даного проекту і створили мобільну версію, для зручного користування з ваших смартфонів. У розпорядженні користувачів весь функціонал повноцінної версії і навіть фонове відтворення в браузері Chrome.

Почати подорож раз з Radiooooo →

 

 

banner

Залишити відповідь