Манікюр на літо: свіжі тренди з Instagram

Настала літня пора і як ніколи актуальною стала тема цікавого манікюру та педикюру, адже наші ручки та ноги в це час – бачать всі. Команда OGOGO! проаналізувала найбільш трендові манікюрні ідеї цього літа.

Найкращі ідеї обирали поміж різноманіття колекцій Paintboх.

Paintbox – креативна студія манікюру у богемному Сохо в Нью-Йорку, яка регулярно випускає власні колекції ретельно продуманих дизайнів нігтів.

Компанію заснувала Елеанор Ленгстон, колишній журналіст і бюті-редактор. Креативний директор студії -Джулі Кендалек, зоряний майстер по манікюру, яка працює за кулісами модних показів (включаючи Oscar de laRenta, Tom Browne, Proenza Schouler і так далі), створює манікюр для обкладинок Vogue, у тому числі, Vogue UA June 2016. Манікюр Наташі Поли і Джулії Стегнер для червоної доріжки Met Gala 2018 – її творіння, інформує Vogue.

Основним правилом цього сезону є відсутність “кричущих” кольорів, які були такими популярними минулого літа.

Також у моді природність, а це означає, що популярні в попередніх сезонах довгі нігті, мов у відьом – відійшли у минуле.

Мінімалізм вважається у цьому сезоні – ідеальним рішенням. Жодних яскравих блискіток, та нігтів повністю у стразах.

Тонкі смужки, також роблять дизайн цікавішим та оригінальним.

Протилежні кольори. Якщо раніше намагались дотримуватись однієї гами кольорів, то зараз у тренді контраст.

Геометрія вже не вперше у тренді. Та якщо раніше модно було, аби її було якомога більше, то зараз навіть що до неї застосовується правило з мінімалізмом.

 

banner

Залишити відповідь