Mercedes-Benz Actros: найкрутіший в світі дім на колесах (ФОТО, ВІДЕО)

Сучасний будинок на колесах – це не тільки компактні кімнатки, але перш за все транспорт, здатний доїхати куди завгодно швидко і з комфортом.

Будинки на колесах зазвичай викликають асоціації з величезними неповороткими фургонами, які ледь вміють їздити. Але бельгійська фірма STX Motorhomes представила радикально нову концепцію цього виду транспорту. Їхнє бачення може сильно поліпшити імідж автобудинків.

У STX Motorhomes змогли використати свої ноу-хау для того, щоб розробити розкішний і якісний автомобіль. Всі моделі фірми спроектовані і побудовані в єдиному ключі, з плавними лініями і привабливим дизайном.  STX Motorhome стане хорошим супутником мандрівника.

Дизайн інтер’єру натхненний оздобленням приватних літаків і класичним контрастним дизайном. До цінних порід дерева додані натуральна шкіра. У житлових приміщеннях домінують шляхетні й високоякісні матеріали. 

mers

Автобудинки проекту STX Motorhomes дуже просторі, з «розумною» компонуванням і великими просторами для особистих речей і багажу. Залежно від вибору базової моделі вантажівки доступні безліч модифікацій.

merrs

Популярний вибір – STX Mercedes Actros. З потужним двигуном в 510 к.с. це, напевно, один з найпотужніших доступних зразків. У нього в наявності розкішна ванна, велика спальне ліжко і простора вітальня з повністю обладнаною кухнею.

 

banner

Залишити відповідь