Модні поради: які вії зараз у тренді - розповідає франківська експертка

Команда OGOGO! щотижня у рубриці Модні поради розповідатиме про тренди у макіяжі, манікюрі, тенденції одягу та догляду за тілом й волоссям.

Сьогодні франківська експертка у ламінуванні вії Любов Третяк lamimaker_liuba розповіла які вії будуть актуальними у 2022 році.

Ламінування вій підходить абсолютно всім. А тим дівчатам, які від природи мають дуже короткі вії а хочуть отримати одразу «вав ефект», можу сказати що треба трошки зачекати і докласти зусиль . Я мала справу навіть із найкоротшими віями які при зусиллях ставали найдовшими в нас. Тому тут справа не для лінивих.

Процедура ламінування вій дає одразу декілька пунктів, і найперше що кидається в очі це завиток, ефектний та помітний, око одразу відкрите. Також ще один ефект – це насичено чорний колір який одразу візуально робить вії довгими.

І найголовніше в цій процедурі це живлення, відновлення та зміцнення. Ідеально для тих хто хоче відновитись від постійного нарощення, або просто піклується про здоров’я та вигляд своїх вій . Це популярно зараз і в 2022 я впевнена буде також, адже це завжди доглянутий та природній погляд. Бюті індустрія не стоїть на місці, тому і ламінування вій з часом завжди вдосконалюється. Щітка на очах вже давно не актуальна !

banner

Залишити відповідь