Модні поради: який манікюр зараз в тренді - розповідає франківська експертка

Команда OGOGO! щотижня у рубриці “Модні поради” розповідатиме про тренди у макіяжі, манікюрі, тенденції вбрання та догляду за тілом й волоссям.

Сьогодні nail-експертка з Івано-Франківська Katy Rout розповіла, який манікюр буде модним 2022 року: від металік і хрому до наклейок для нігтів, малюнки у стилі трайбл і декор на нігтях.

Якщо говорити про світові тенденції, то в нейл індустрії зараз в топі об’ємні дизайни, 3D, металік, декор в нігтях, малюнки у стилі трайбл, чоловічий манікюр, нюд і як завжди френч .

Не менш популярними були світловідбиваючі гель-лаки, особливо на передодні нового року. Та їх можна робити й зараз, позбавляючи стемпінгом. Якщо говорити про Україну та Івано-Франківськ, то в нас переважають трендові кольори, такі як синій електрик, зелений “а-ля” ботега венетта, малиново-рожевий. Також велику популярність зараз набирають слайдер-дизайни та стемпінг дизайни та акварель.

Ну і нюд та особлива любов до напівпрозорого молочного кольору та мінімалістичних сердечок. Зараз практично ніхто не покриває нігті кольоровими гель лаками. Кольорові камуфляжні бази потихеньку витісняють їх. Адже це набагато швидше та зручніше, і дозволяє зекономити майже половину часу. Особливо актуально для тих, в кого щільний графік або маленькі діти, і кожна хвилина на рахунку.

banner

Залишити відповідь