Моторошне і казкове свято: як Івано-Франківськ вбрали до Хелловіну (ФОТО)

 Найпопулярніше кельтське свято Хелловін, або ж
День всіх святих давно відзначають в Україні. Проте офіційно пуританський Франківськ намагається триматися подалі від перевдягань у нечисть, а саме свято чимало містян трактують негативно, мовляв воно сатанинське. Ставлення у людей до Хелловіну може бути різним, проте щороку заклади міста, магазинчики та кав’ярні прикрашають в тематиці
«потойбічно-моторошного світу», або ж просто осінніми символами.

Хелловін святкується в ніч проти 1 листопада. Тож пропонуємо поринути в атмосферу свята у світлинах від фотокореспондента видання Юрія Валька.

До речі більшість символів Хелловіну мають довгу історію. Наприклад, традиція виготовлення гарбузів-світильників пішла від кельтського звичаю створювати ліхтарі, які допомагають душам знайти шлях в чистилище.

Здебільшого заклади прикрашені просто в осінній тематиці. На ганках видніються гарбузи, сніпи пшениці та вазони осінніх квітів.

Також на вулицях міста можна зустріти справді оригінальну Хелловінську прикрасу, яка спонукає посміхнутись незалежно від того, як ставишся до цього свята.

Гарбузи, яскраві та цікаві традиції, фотозони та костюмовані святкування… Як би ви не ставились до Хелловіну, пам’ятайте, що цьогоріч основним атрибутом вашого костюму має бути захисна маска, а якщо плануєте святкувати з друзями – не забувайте про соціальну дистанцію. Будьте здорові!

banner

Залишити відповідь