На аукціоні продадуть скелети диплодока та алозавра

Французький аукціонний будинок Binoche et Giquello 11 квітня виставить на продаж декілька цікавих речей: скелети диплодока і алозавра, фрагмент щелепи шерстистого мамонта, зуб вимерлої акули мегалодону, яйце мадагаскарського епіорніса та частини метеорита Кампо-дель-Сьело.

Вік представлених на аукціоні решток динозаврів становить від 145 до 161 млн років. Диплодоки – це найбільші з динозаврів, відомих нам по повному скелету, завдяки чому їх досить легко впізнати. Вони мешкали на західному узбережжі Північної Америки, можливо, ще й в Африці, і харчувалися листям, які поїдали з дерев, інформує platfor.ma.

Скелет диплодока Kaatedokus Siberi був виявлений на території сучасного штату Вайомінг – його тіло досягає 12 м в довжину і 3 м у висоту. На сайті аукціонного дому зазначається, що скелет знаходиться в хорошому стані, включаючи шийні хребці, чотири кінцівки та череп.

Алозаври були сусідами диплодоків, хоча їх останки також зустрічаються в Португалії, Африці та Сибіру. Це типові тероподи, які пересувалися на потужних задніх ногах і мали короткі передні кінцівки. Їм вдавалося дуже широко розкривати пащу, щоб захоплювати великі шматки м’яса, в той час як зуби динозаврів були вкрай гострими, по 14-17 штук на кожній щелепі.

Цей Allosaurus jimmadseni був також знайдений у Вайомінгу. Імовірно, довжина його тіла становить близько 3,8 м – скелет зберігся лише на 60%, але на сторінці лота повідомляється, що це рідкісна знахідка.

Стартова ціна скелетів не вказана, проте очікується, що диплодок буде проданий за €450-500 тис, а хижий алозавр – за €650 тис.

У число найдорожчих лотів також входять зріз агату, яйце епіорніса XVII століття та фрагменти метеорита Кампо-дель-С’єло, який впав на Землю 4600 років тому. Торги почнуться в Парижі сьогодні, 11 квітня, о 15:00 – всього на аукціоні буде представлено 87 природних артефактів з мінімальною вартістю від €80.

banner

Залишити відповідь