На свою творчість і благодійність: Лазановський продасть виграну квартиру у Києві

25-го квітня прикарпатець Сергій Лазановський переміг у вокальному шоу “Голос Країни”. Про враження від проєкту, перші емоції після перемоги, а також про те, чи переїде жити у Київ, співак поділився із Суспільним Карпати.

“Кажуть, що в людини є метелики в животі, — то в мене були метелики по всьому тілу”, — так Сергій Лазановський описує перші відчуття після оголошення імені переможця. — Серце вилітало з грудей. Здавалося, що пульс був більше 200 ударів за хвилину. Я не знав, чим усе це закінчиться. Коли ти стоїш у такій тривозі і чуєш своє ім’я та прізвище… Що робиться всередині — я не знаю, як це описати. Радість. Мандраж і метелики від того, що я просто не міг повірити у те, що сталося”.

За перемогу у талант-шоу співак отримав квартиру в Києві. Однак, розповідає виконавець, новосілля не планується: “Щодо квартири, то я планую її продати і вкласти гроші у свою творчість, а ще частину грошей передати на благодійність”.

Крім того, Сергій Лазановський має можливість виступити на музичному фестивалі Atlas Weekend. Розповідає, що невдовзі розпочнеться підготовка: “Зараз повертаюся у Франківськ, буду готуватися до фестивалю Atlas Weekend, аби гідно представити своєї ім’я та ім’я нашого міста”, пише Огого.

Переможець пригадує найбільш тривожні моменти проєкту: “Найяскравіше запам’яталися нокаути. Те, що я вибув на нокаутах, але потім за мене проголосувала велика кількість людей і я зміг повернутися. Це було таке “вау”.

За словами Сергій Лазановського, участь у проєкті дала новий поштовх для творчості і розвитку як виконавця і вокаліста.

Що відомо

Сергій Лазановський родом із села Попельники, що на Франківщині. Три роки працював у Франківському драмтеатрі, також був ведучим “Карпатського ранку” на телеканалі Суспільне Карпати.


Дивіться виступ Сергія після перемоги на Голосі!
banner

Залишити відповідь