На Яндекс.Картах з'явилися нові панорами Івано-Франківська

Яндекс оновив і доповнив панорами Івано-Франківська. Зйомки відбувалися у серпні 2016 року. Тепер кожен охочий може подивитися, який нині вигляд має місто.

На нових панорамах детальніше зафіксовано центр міста: користувачі можуть роздивитися площу Ринок та майдан Шептицького, вулиці Незалежності, Вітовського і Валову. Цей район фотографи знімали вручну, пересуваючись містом пішки. З’явилися на панорамах і будівлі, зведені в Івано-Франківську останніми роками: наприклад, житловий комплекс “Калинова слобода”, будинки в мікрорайоні Пасічна та на вулиці Василя Симоненка, інформує прес-служба “Яндекс. Україна”.

На сервісі також з’явилися райони, які не потрапили до кадру минулого разу. Можна побачити світлини набережної Міського озера та острова Закоханих, віртуально побувати на пляжах Чукалівки й Вовчинця — на панорамах там завжди чудова погода. Крім того, панорамомобіль відзняв дорогу до аеропорту і райони в сусідніх селах Угорники, Микитинці, Крихівці та Чукалівка, які активно забудовуються.

Усього в Івано-Франківську було зроблено більше 23,5 тисяч знімків, з яких змонтовано близько 6 тисяч панорам. Зараз на них можна побачити загалом 178 км вулиць і доріг міста.

Щоб розглядати панорами було ще цікавіше, команда Яндекс.Карт заховала на них кілька сюрпризів. Ті, хто віднайдуть їх першими, отримають винагороду. Про свої знахідки можна повідомляти у коментарях до посту у блозі Яндекс.України, де докладно описані умови конкурсу.

Здійснити віртуальну прогулянку можна не тільки Івано-Франківськом. На Яндекс.Картах є панорами понад 80 міст, туристичних і курортних куточків України. Побачити їх можна на сайті yandex.ua/maps та в мобільній програмі для Android, iOS та Windows 10 Mobile.

panorama

 

banner

Залишити відповідь