Надя Дорофеєва поділилася враженнями від поїздки в село до прикарпатця Сергія Лазановського

На початку травня Надія Дорофеєва приїхала в село Попельники Снятинського району в гості до свого підопічного та переможця “Голосу країни-11” Сергія Лазановського, пишуть Версії.

Жителі села гучно зустріли зірку, заполонили все подвір’я та хотіли зробили фото.

„Я знала, як тебе зустрічають у селі, коли ти приїжджаєш. Тому що все дитинство кожного літа з мамою і татом їздила в село Веселий Кут Черкаської області. У Попельниках був повний двір дітей. Я не знаю скільки ми зробили фотографій. Мені здається, десь шістсот за весь день, який ми провели у гостях”, – розповіла Дорофеєва у Світському житті.

Сім’я Сергія Лазановського щедро прийняла артистку та її чоловіка Володимира Дантеса. Вони запросили гостей у будинок за святковий стіл з безліччю різноманітних страв.

„Було дуже смачно! Був борщ, голубці, вареники на пару, мішанина. Був оселедець, тому що мама Сергія дивилась мій інстаграм і бачила, що я люблю оселедець. Була картопля, сало, було все! Навіть десерти. Мене здивувало, що там люблять ставити одразу все на стіл. Так прикольно, бо я бачила, скільки мені треба притримати, щоб все скуштувати”, – каже Надя.

Володимир Дантес не відмовився й випити декілька чарок самогонки, тому, повертаюсь до Києва, за кермом вже була Дорофеєва.

„Він коли побачив там самогон, неможливо було, щоб я пила все ж таки. Тому Вова взяв це на себе. У нього на алкоголь алергія, але коли він п’є щось дороге чи натуральне, у нього її немає. тому він пив, скільки хотів. Йому було прекрасно!” – сміється зірка.


banner

Залишити відповідь