Найдивніші професії у світі, які дуже потрібні людям.

На інтернет-форумі Reddit набирає популярності тред, в якому користувачі обговорюють дивні професії, які існують в сучасному світі через тупість людей. Дискусію розпочав користувач з нікнеймом DeityOfUnderworld26, який запитав: «Яка робота існує, тому що люди тупі?»


За 2 доби автор отримав більше 20 тисяч відповідей з найрізноманітнішими варіантами професій. Деякі з них точно не могли прийти вам в голову.

«5 років тому у мене була тимчасова робота в крутому торговому центрі. Нам було потрібно замінити ескалатор, який вів з другого на перший поверх. Загалом на це пішов місяць роботи. Весь цей час довкола висіли оголошення, ескалатор був загороджений, а по торговому центру розклеїли символи, які направляли людей до ліфтів та сходів. Проте, один член персоналу все рівно повинен був завжди стояти на верхівці закритого ескалатору, щоб направляти людей в правильну сторону. Розумієте, це просто зламало їм мозок. Люди злилися, кричали і намагалися перелізти через загородження», — написав користувач з ніком thunderbirbthor.

Один з користувачів розповів історію хлопця, завданням якого було зробити товар гіршим, щоб його активніше купували.

«Знаю одного хлопця, робота якого полягала в забрудненні картоплі. Поки картопля проходила весь шлях до їхнього магазину, то ставала ідеально вимитою. Люди не довіряють такому товару, тому цьому хлопцю доводилося додавати на картоплю трохи грязюки, щоб вона виглядала більш природньо».

А є люди, завдання яких — пояснювати іншим, що не варто відправляти в інтернеті статеві органи іншим.

«Мій чоловік працює юристом в великій компанії і кожного місяця проводить семінари, де пояснює, чому не варто відправляти нікому фотографії своїх геніталій. Проходить кілька тижнів і хтось з присутніх на семінарі обов’язково попадається на цьому».

Інший користувач розповів, що існує протилежна робота — шукати голі фото людей в інтернеті.

«Робота мого друга полягає в тому, щоб проглядати профілі самотніх людей в додатку для знайомств і видаляти всі фотографії зі статевими органами. Він буквально весь день сидить за комп’ютером і гортає на своєму моніторі світлини».

Один із студентів написав цікаву історію про свій університет.

«В моєму університеті є людина, яка повинна просто стояти поруч зі смітниками. Вона слідкує за тим, щоб студенти правильно сортували відходи».

Ну і куди ж без роботи у технічній підтримці сервісу.

«Ви пробували вимкнути і включити пристрій? Так, звісно, пробували. Не могли б ви подути в кабель, щоб перевірити, що немає пилі, яка заважає з’єднуванню? А, кабель не підключений? Ох, як несподівано. Гарного дня».

Джерело : територія.

banner

Залишити відповідь