Найкрасивіші села світу (ФОТО)

 Команда OGOGO! cклала для вас підбірку найбільш мальовничих сіл у світі. Ну що, поїхали …

 

1. Бібурі, Англія


Англійська село Бібурі знаходиться в графстві Глостершир. Його неодноразово визнавали найкрасивішим англійської селом у світі різні художники і поети. Затишні будиночки XVII століття дійсно ніби зійшли з казкової ілюстрації. Сама село набагато старше – перші згадки про це поселення відносяться до XI століття. Незважаючи на популярність серед туристів, громадський транспорт в Бібурі досі не ходить.

2. Сіракава-го, Японія


Ця мальовниче село є у списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут можна помилуватися чудовими будиночками з трикутними дахами, побудованими в стилі «гассхо», і також подивитись на замок Огімачі, який знаходиться недалеко від села. Туристів сюди доставляє рейсовий автобус.

 

3. Еззе, Франція


Це мальовниче село стоїть на березі Середземного моря. Протягом багатьох століть тут велися безперервні війни, а в самому селі змішувалися різні культури. Все це породило абсолютно унікальний архітектурний ансамбль, який разом з приголомшливими пейзажами сьогодні приваблює масу туристів з усього світу.

 

4. Заансе-Сханс, Голландія


На відміну від сучасного Амстердама поселення Заансе-Сханс досі зберегло своє справжнє самобутнє обличчя. Тут є і типові будиночки XVII століття і знамениті вітряні млини, що створюють справжній «голландський» пейзаж. Тут продають чудовий натуральний сир, прекрасний розписний фарфор і традиційне дерев’яне взуття.

 

5. Сиди бу Саїд, Туніс


Всі будівлі в цьому туніському селі мають традиційні кольори: яскраво-білі стіни, небесно-блакитні віконця і ворота. На тлі сліпучо-синьої Туніської затоки село виглядає просто чудово. Тут постійно відпочиває безліч представників творчих професій, а багато туристичних компаній пропонують сюди одноденні поїздки.

 

6. Село Ез, Лазурний берег Франції


Це неймовірно мальовниче місце курортної зони Французької Рив’єри. Поселення дуже давнє – воно було засноване ще фінікійцями, і отримало свою назву на честь давньоєгипетської богині Ісіди.
У цьому містечку відпочивали і працювали багато знаменитостей. Наприклад, саме тут Ніцше написав свій філософський роман «Так говорив Заратустра».

 

7. Пітільяно, Італія

 


Населення цього мальовничого селища становить усього 4000 чоловік. Досить велику частину місцевого населення складають євреї, тому містечко навіть отримало прізвисько Малого Єрусалиму. Поруч з містом збереглося безліч етруських склепів, які місцеві жителі використовують в якості винних погребів. У самому селі та його околицях дуже багато архітектурних пам’яток епохи середньовіччя.

 

8. Гальштат, Австрія


Знаходиться у важкодоступній гірській місцевості і вважається одним з найкрасивіших місць в Європі. Тут знаходяться найдавніші європейські соляні копальні і найстаріший у світі трубопровід, по якому соляний розчин доставляється в Ебензее.

 

9. Дейя, острів Мальорка


Славою цього невеликого селища є не тільки мальовничі околиці, а й безліч відомих людей, які в різний час жили тут. Англійський поет Роберт Грейвс, американська письменниця Анаіс Нін, поетеса Кларібель Алегрія – це далеко не повний список знаменитостей.
Сьогодні популярність Дейї у туристів настільки висока, що в селі постійно діє цілих 20 ресторанів, щоб нагодувати всіх гостей.

 

10. Равелло, Італія


Мальовничі околиці Равелло завжди притягували безліч туристів, серед яких було чимало знаменитостей. Свого часу тут відпочивали композитор Едвард Гріг, Грета Гарбо, Софії Лорен, Гор Відал і багато інших.
Однією з головних визначних пам’яток села є собор, побудований в 1086 р. Тут зберігається безцінна реліквія – посудина з кров’ю великомученика і цілителя Пантелеймона.

 

11. Крупе, Бельгія


Селище Крупе знаходиться в долині Валлонія. Як і багато століть тому його оточує рів з водою, а неподалік височіє неприступний замок і кілька мальовничих гротів. У замок туристів не пускають – він знаходиться в приватному володінні, але милуватися ним здалеку ніхто не заважає. А пейзажі там дійсно такі, що на них варто подивитися.

 

12. Фьельбака, Швеція


Фьельбака – напрочуд гарне рибальське село. Сьогодні туристський потік тут поки не дуже напружений, але з кожним роком він стає все більшим. Набору популярності сприяє і те, що тут йдуть зйомки детективного серіалу «Вбивства в Фьельбака».

Джерело : i24.

banner

Залишити відповідь