Найкрасивіші села Європи за версією TripAdvisor

Популярний сайт про подорожі TripAdvisor визначив найкращі невеликі європейські містечка і селища, куди варто вирушити туристам, які люблять відпочити від міської метушні.

1. Село Бібері (Англія). Бібері знаходиться в графстві Глостершир на південному сході країни. У ньому проживає трохи більше 600 людей. Село вважається одним з найкрасивіших в регіоні і надзвичайно популярним серед туристів. Бібері розташоване серед гряди зелених пагорбів Котсуолд-Хіллс і складається майже повністю зі світло-бежевих кам’яних котеджів, включаючи знамениту лінію котеджів Арлінгтон-Роу, що датується 1380 роком.

Найкрасивіші села Європи за версією TripAdvisor  - фото 241847

2. Комуна Ез (Франція). Комуна розташована на південному сході Франції в регіоні Прованс, на лазурному узбережжі, яке знаходиться на вершині пагорба французької Рив’єри з видом на Середземне море і займає одне з наймальовничіших місць в регіоні. Багато будівель відносяться до епохи Середньовіччя, проте також тут є безліч сучасних магазинів і ресторанів, а також Ботанічний сад.

Найкрасивіші села Європи за версією TripAdvisor  - фото 241848

3. Село Конг (Ірландія). Село з населенням всього близько 150 людей розташоване на кордонах графств Мейо і Голуей, і відоме в першу чергу своїм замком Ешфорд, де знімали оскароносний фільм “Тиха людина”. Зараз це місце приваблює шанувальників фільму, особливо зі США, а замок наразі функціонує як готель.

Найкрасивіші села Європи за версією TripAdvisor  - фото 241849

4. Містечко Баден-Баден (Німеччина). Баден-Баден розташований на західних схилах Шварцвальда. У ньому проживає майже 57 тисяч людей. В першу чергу Баден-Баден відомий своїми гарячими джерелами. У Баден-Бадені навіть збереглися руїни римських лазень.

Найкрасивіші села Європи за версією TripAdvisor  - фото 241850

5. Місто Монтепунчіано (Італія). Містечко вважається найпівденнішим місцем Тоскани і розташоване в провінції Сієна, на висоті 2000 метрів над рівнем моря. Крім тихого відпочинку, туристи можуть знайти тут чудову архітектуру епох Середньовіччя і Ренесансу, а також тут можна спробувати безліч вин місцевих виноробів.

Найкрасивіші села Європи за версією TripAdvisor  - фото 241851
Джерело: micetimes, Радіо Максимум
banner

Залишити відповідь