«Не зупиняйся..» Julik презентував пісню-мотивацію (ВІДЕО)

Сильна та по-справжньому вольова пісня зявилася у творчому арсеналі Julika. Третій сингл співака кардинально відрізняється від попередніх робіт. Цією піснею артист змушує повірити кожного , що змінам властиво бутиі що Вони завжди на краще.

 


Цього разу у творчому доробку Юліка з’явилася денсова пісня із глибоким змістом ,  яка має усі шанси стати лейтмотивом мотивації! Трек розповідає про те, що кожна людина сама обирає свій шлях, про подолання страху та усіляких негараздів, які можуть траплятися протягом її життя.

«Ми наче птахи, завжди летимо» А й справді, ми завжди кудись поспішаємо та рухаємось своєю дорогою. У кожного з нас свою сторінка історії, творцями якої є лише ми. Моя місія – дарувати людям лише найкращі емоції, по-більше радості ну і звісно ж – мотивувати. Цією піснеюя хочу передати меседж «налаштування на краще» , на «зміни на краще» – це основні мотиви «Не зупиняйся»»,   – скзаав Julik

IMG_1841

«Не зупийняйся» – пісня,  яка закликає людей вірити у себе та свої можливості. А ще  трек чудово показує любов артиста до музики – вона в свою чергує є тією рушійною силою,  яка надихає та стимулює співака рухатись вперед.

«Коли ти робиш якусь справу, а Вона не вдається – це не привід зупинитися, скаржитись чи просто відкласти її на завтра. Завдяки своїй вірі та маленкій наполегливості можна звернути гори та досягнути бажаного»  підкреслив артист

Співак також додав, що обожнює зміни – особливо коли Вони у кращу сторону, та запевнив,  що усі його зусилля йдуть на створення музичного контенту для своїх шанувальників.

Музична прем’єра Julik – «Не зупиняйся» :

 

banner

Залишити відповідь