"Ніжна обіцянка щирої прихильності": У Великій Британії знайшли двохсотлітню валентинку

Одне з найстаріших у світі послань до Дня Святого Валентина було виявлено після того, як його на довгі роки заховали в сімейному альбомі.


Про це повідомляє видання Techno.NV, пише День.

Листівка, розписана вручну сердечками, квітами і птахами, була відправлена поштою понад 200 років тому, 14 лютого 1818 року.

Лист був адресований міс Л. Шейф, яка жила в Спітафілсі, одному з районів Лондона, і зветься «Ніжна обіцянка щирої прихильності».

Повний його текст говорить: «Від того, хто з приходом Дня святого Валентина з задоволенням смакує час, коли його надії можуть бути реалізовані, і на вівтарі Гіменея він отримає руку і серце тієї, до кого він відчуває — не дике і романтичне кохання, яке стихає після короткого знайомства, — але прихильність, яка з часом, скоріше, зросте, ніж зменшиться».

Останні два десятки років записка зберігалася в альбомі і була захищена від сонячного світла Гевіном Літтауром з Лондона. Лист буде виставлено на торги аукціонного дому Hansons Auctioneers. Його оцінна вартість становить 600−800 фунтів стерлінгів

«Насправді вона красива, виключно красива. Одна з причин, по якій я продаю її зараз, — показати світу колекціонерів, який дійсно має вигляд видатна рання валентинка», — сказав Літтаур.

Експерти кажуть, що ця листівка є однією з найбільш ранніх з усіх наразі наявних валентинок і може принести чотиризначну суму на аукціоні.

Джим Спенсер з Hansons Auctioneers, який займається продажем раритету, сказав: «Це валентинка гідна роману Джейн Остін. Вона формальна, чесна і благородна — це так далеко від деяких повідомлень, які ми бачимо на валентинках сьогодні. Хтось, напевно, закохається в це».

banner

Залишити відповідь