O.Torvald: 10 фактів про гурт, що представить Україну на Євробаченні

У суботу, 25 лютого, стало відомо, що Україну на Євробаченні-2017 у Києві представлятиме гурт O.Torvald з піснею “Time”.

Радіо 24 обрало найцікавіші факти з біографії гурту.:

1. Гурт існує 12 років. Історія O.Torvald бере початок ще у 2005 році у Полтаві (Андрій Данилко в захваті, що перемогли його земляки). Згодом хлопці переїхали до Києва. У складі гурту незмінно 5 музикантів: Женя Галич, Денис Мизюк, Микола Райда, Сашко Солоха та Микита Васильєв.

2. Сьогодні на рахунку рокерів уже 5 студійних альбомів. Популярність прийшла до музикантів після виходу другого – “В тобі” (2011).

Остання платівка – “нашілюдивсюди” – вийшла 1 вересня 2016-го. Альбом став справжнім експериментом для всіх учасників гурту. Вони відійшли від чистого рок-звучання в сторону електроніки. Із туром #нашілюдивсюди гурт об’їздив усю Україну.

3. O.Torvald брав участь у численних популярних фестивалях в Україні та Європі. Рокери виступали на одній сцені з Linkin Park, Garbage, Evanescence, The Rasmus.

4. Фронтмен гурту Женя Галич претендує на звання найкрасивішого чоловіка в Україні за версією журналу “Viva!”.

5. У червні 2015-го року зі сцени “Арени Львів” гурт “Скрябін” оголосив, що Женя Галич та Женя Толочний візьмуть участь у проекті “Скрябін” і друзі”. Це двоє вокалістів, з якими гурт Андрія Кузьменка продовжуватиме співпрацю.

6. Женя Галич спробував себе в ролі кінозірки. Його голосом говорить один із персонажів мультика “Співай”. Також рок-музикант знявся у головній ролі у першому українському спортивному екшені “Правило бою”. Пісня O.Torvald “Твій дух – твоя зброя” стала саундтреком до срічки.

7. З дружиною Валерією Женя виховує 3-річну доньку Єву. Після останнього півфіналу доця сказала татові: “Виступ був окей, тільки мені Анастасія Прудіус більше сподобалася”.

8. Музиканти пообіцяли, що у випадку перемоги організують у Києві у приміщенні КПІ грандіозний безкоштовний концерт.

9. Пісня, з якою O.Torvald виступить на Євробаченні-2017 має назву “Time” (“Час”). Рокери співають про те, що треба цінувати кожну мить нашого життя і витрачати час на дійсно важливі речі, адже потім може бути пізно.

10. Судді Нацвідбору на Євробачення зійшлися на думці, що цього року Україна буде представлена зовсім по-іншому, ніж зазвичай.

banner

Залишити відповідь