Озеро, ринок, вулиці Шевченка і Курбаса:The Village рекомендують програму екскурсії Франківськом

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – по-доброму різний, на площі в один кілометр тут суміщаються автентичний міський ринок, на якому можна відчути, що таке галицька приязнь (вам, напевне, запропонують молоденьку бульбу, свіжі огірочки, кропчик, сирочок чи свіже молочко, а, може, і цілу свинячу голову), і одна з найвідоміших в Україні соціальних ініціатив – громадський ресторан Urban Space 100. У ньому можна випити вже звичну для багатьох фільтр-каву, з’їсти панакоту й доєднатися за бажання до смол-току іноземців, що сидять біля входу, пише The Village!

Таких контрастів у місті, особливо в літній період, багато. Франик зручний для прогулянок пішки, навіть у найвіддаленіші місця ви не витратите понад 40 хвилин. У ньому багато зелених зон і розваг будь-якого штибу.

Є тут і затишні спокійні дворики, і «вривні рейви» на старих локаціях, є променад навколо озера для прогулянок та все для активного відпочинку – байдарки, сапборди, бігові маршрути, електросамокати в оренду. Є тут і бари, в яких можна гуляти до ранку, і мистецькі простори, засновані інтелігенцією, і місцеві герої, типу «Пане-дайте-пару-копійок», який просить гроші в перехожих у центрі міста.

Ми підготували для вас гід Івано-Франківськом, для зручності розбили його на два дні, припускаючи, що на візит у вас є лише вікенд. Але місця та активності ви можете змінювати, як вам заманеться. Звісно, цього замало, щоби пізнати місто, але цілком досить, щоб відчути його атмосферу. Ось наша програма:

Більше читай тут.

banner

Залишити відповідь