Підбірка найкращих мультфільмів для дітей (ВІДЕО)

Мультики справді люблять переглядати не лише діти, але й дорослі. Тому, якщо ви досі гадаєте що ж переглянути зі своїми карапузами – можете не турбуватись. Адже команда OGOGO! проаналізувала глядацькі top-и та відгуки критиків і склала для вас список найпопулярніших мультиків.

1. Думками навиворіт 2015 рік

Цей спільний проект студій “Disney” і “Pixar” посів десяте місце у списку найприбутковіших мультфільмів усіх часів. Райлі — звичайна 11-річна школярка, її поведінку визначають п’ять базових емоцій: Радість, Печаль, Страх, Гнів і Відраза. Емоції живуть у свідомості дівчинки і кожного дня допомагають їй справлятися з проблемами, керуючи усіма її вчинками.

2. Зоотрополіс 2016 рік

Сучасний тваринний мегаполіс Зоотрополіс – місто, якому немає подібних.

Він складається з різних ареалів, як то модний квартал Площа Сахара або холодна окраїна Тундратаун, в яких мирно співіснують тварини з усього світу.

Коли до міста прибуває новоспечена офіцер Джуді Хоппс, вона швидко усвідомлює, що бути єдиним кроликом у поліції, де служать великі та серйозні тварини, не так вже й легко.

3. Вперед і вгору 2009 рік

Дивовижно красивий, яскравий, добрий та веселий мультфільм про буркотливого пенсіонера та хлопчика, що відправилися у подорож в літаючому на повітряних кульках будинку. Це історія про дружбу, спогади, самотність, кохання та любов до життя, яка отримала “Оскар”. За сюжетом, пенсіонер Карл Фредріксен вирішує виконати обіцянку, яку він дав покійній дружині та здійснити свою мрію про велику пригоду. Прив’язавши тисячі повітряних кульок до свого будинку, містер Фредріксен відправляється в дивовижну подорож до Південної Америки. Але виявляється, що в будинку Карла є випадковий “пасажир”, школяр на ім’я Расел…

4. У пошуках Дорі 2016 рік

Стрічка є продовженням анімаційного фільму “У пошуках Немо”.

Мультик розповідає про рибку Дорі, яка намагається з’ясувати таємниці свого минулого та своєї сім’ї.

5. Баранчик Шон 2015 рік

Події цього захопливого та веселого мультфільму обертаються навколо Шона, який вирішує взяти вихідний і повеселитися, але в підсумку ситуація виходить з-під контролю. Тепер разом з дружною компанією своїх вірних друзів баранчикові Шону доведеться вирушити у велике місто, щоб допомогти фермеру, який потрапив у великі неприємності.

6. Рататуй  2007 рік 

Щур Ремі живе зі своєю сім’єю в сільському будиночку. Він має надзвичайно тонкий нюх і відчуття смаку. Телепередача про книгу найкращого кухаря Франції Гюсто, яку він побачив в будинку, відкриває перед ним світ кулінарії. Володарка будинку дізналася про існування щурячої сім’ї і виганяє її зі свого будинку. Ремі потрапляє у водостік і губить своїх близьких. Вибравшись нагору, опиняється у Парижі біля ресторану відомого Гюсто, який на той час помер. Потрапивши на кухню ресторану, Ремі готує суп, зіпсований прибиральником Лінгвіні…

 7. Як приборкати дракона 2010 рік

У маленькому селищі вікінгів, які спокійно полюють, рибалять та пасуть овець, лише одна велика проблема — сусіди. Плем’я драконів, яке живе поруч, постійно краде у них овець і руйнує будівлі — тож зрештою люди в рогатих шоломах починають планувати війну на повне знищення летючих істот. І лише один з них буде намагатись завадити цій війні — хлопець, який потоваришував зі збитим ним драконом.

8.Супер сімейка 2004 рік

Історія розповідає про сім’ю супергероїв, що живуть у селі, приховуючи свої здібності.

Коли туга батька Боба Парра за його колишніми славними днями і бажання допомогти людям тягне його в бій з лиходієм і його роботом-убивцею, уся сім’я Парр змушена також вступити у бій, аби врятувати і батька, і світ.

 9. Корпорація монстрів 2001 рік

Поряд зі світом людей десь в паралельному всесвіті існує місто Монстрополіс, яке населяють монстри.

Тут є фабрика страху, яка видобуває енергію з дитячого плачу.

Саме там працюють Саллі і Майк, добрі і чарівні монстри. Одного разу в Монстрополіс проникає маленька дівчинка.

Знайшовши дівчинку, Саллі і Майк розуміють, що діти зовсім не такі страшні, як про це говорять, і сміх дитини дає навіть більше енергії, ніж плач.

10. Пісня моря 2014 рік 

Історія заснована на ірландській легенді про Селкі, народ тюленів, який живе в морі.

Мультик розповідає про останню з роду Селкі – Сірша та її брата Бена, які вирушають в епічну подорож, щоб врятувати чарівний світ і відкрити таємниці свого минулого.

banner

Залишити відповідь