5 скандинавських термінів, які виправдовують лінь

З яких тільки дивних термінів не складається побутовий словник скандинавів! Можливо саме тому, що вони дозволяють собі трохи більше за інших, представники нордичних країн є найбільш щасливими на планеті.

Гріх 1: лінь займатися спортом

ВІДПОВІДЬ: САГСТУА (SAGSTUA) – ГРЕНЛАНДСЬКЕ МИСТЕЦТВО ПРОПУСКАТИ ТРЕНУВАННЯ.

Камон, хіба ви ні разу не пропускали заняття з йоги або фітнес? Спочатку вас з’їдають докори сумління, а потім ви працюєте в два рази більше, щоб надолужити згаяне, пише becalm. А ось жителі Гренландії не паряться, адже у них є «сагстуа». Ну пропустив, з ким не буває?

лінь психологія

Хіба можна зраджувати «Друзів»? Ні! Та й ліньки, якщо чесно.

Гріх 2: лінь пробувати щось нове

ВІДПОВІДЬ: Ф’ЄЛЛА (FJÄLLA) – ФІНСЬКЕ МИСТЕЦТВО СЛУХАТИ РЕКОМЕНДАЦІЇ СЕРІАЛІВ З NETFLIX, АЛЕ НІЧОГО З НИХ НЕ ДИВИТИСЯ, АДЖЕ Є ТРИ КРУТІ ШОУ, ЯКІ ВОНИ ДИВЛЯТЬСЯ БЕЗ ПЕРЕСТАНКУ ВЖЕ П’ЯТЬ РОКІВ ПІДРЯД. 

Вас вразила «Корона», а Міллі Боббі Браун в «Дивних дивах» зіграла просто неперевершено? Ок, буду знати. Хоча для чого це мені, адже є старі добрі «Друзі», чи, насамкінець, «Дівчата Ґілмор»? Головне правило: чемно кивати головою, навіть якщо ви мрієте просто влягтися на дивані та у сотий раз передивитися, як Моніка робить Чендлеру пропозицію. 

як побороти лінь

Ні обіцянок, ні пробачень. Або коли лінь не на заваді вашому успіху.

Гріх 3: лінь робити що-небудь зі своїм життям

ВІДПОВІДЬ: МЙОРБІЛОГА (MÖRBYLÅNGA) – ІСЛАНДСЬКЕ МИСТЕЦТВО ПРИЙМАТИ НОВОРІЧНІ РЕЗОЛЮЦІЇ, ЗНАЮЧИ, ЩО ЇМ НЕ СУДИЛОСЯ ЗБУТИСЯ

 Здається дивним, що ти сама собі обіцяєш під ялинкою стати wonder woman в наступному році, тримаючи у голові таємну думку «ні, ніфіга». Навіщо тоді обіцяти? Але де в цьому процесі місце для веселощів? Сенс у тому, щоб обіцяти собі щось не зовсім реальне, наприклад, схуднути на 25 кг, а потім скинути 5 і не парити собі мізки.  

лінь це корисно

Ну не змила мейк, і що? Лінь все виправдовує!

Гріх 4: лінь змивати косметику

ВІДПОВІДЬ: НОРДВІКЕН (NORDVIKEN) – ШВЕДСЬКЕ МИСТЕЦТВО НЕ ЗНІМАТИ МАКІЯЖ ПЕРЕД СНОМ

«Nordviken» означає щось на кшталт: «Я знаю, що пошкодую про те, що не змила макіяж перед сном, коли прокинусь з новенькимприщиком на підборідді, але життя – це відсутність жалю». 

Гріх 5: лінь виходити з дому в п’ятницю

ВІДПОВІДЬ: KALSARIKÄNNIT (КАЛСАРІКЯННІТ) – ФІНСЬКЕ МИСТЕЦТВО ПРОВОДИТИ ОСТАННІЙ ДЕНЬ РОБОЧОГО ТИЖНЯ ТАК, ЯК ЇМ ХОЧЕТЬСЯ 

 Можете собі уявити, що пиятика у білизні в п’ятницю ввечері у фінів має свою назву? «Кalsarikännit». Це слово вимовляється як «калсарікянніт», що буквально означає «напиватися у спідньому».  (Якщо вам здасться, що всі ці терміни ви бачили у каталозі IKEA, то скажемо так: випадковості не випадкові).

banner

Залишити відповідь