7 мальовничих середньовічних міст Європи, про які мало хто знає

Сонячні Єгипет і Туреччина безумовно тішать нас системою all inclusive і теплим кліматом, але як іноді хочеться поринути в атмосферу минулих часів і дива архітектури! Дана стаття допоможе визначитися із вибором, у списку немає всім відомих міст, як от Париж, Рим і Мюнхен, тільки найрідкісніші, атмосферні і автентичні куточки Європи!

Про це пише Всвіті.

7. Рюдесхайм, Німеччина

Відкриває список чарівне містечко Рюдесхайм, що затишно розташувалося біля берегів Рейну на південному заході Німеччини. Незважаючи на те, що місто зберегло свій первісний середньовічний вигляд, тут є все, що потрібно для комфортного туризму: готелі, кафе і ресторани, в яких подають традиційну місцеву кухню. Місто славиться виноробством. Так-так, в Німеччині теж вміють робити гарне вино і візит у Рюдесхайм – відмінний привід переконатися в цьому!

6. Толедо, Іспанія

Не варто обмежувати свою подорож по Кастилії Мадридом. На відстані всього 70 км знаходиться місто, яке ніби застигло у часі. Толедо з першого погляду вражає своїми типово “іспанськими” пейзажами, що ніби зійшли зі сторінок книги про Дона Кіхота. Сюди не долинає шум великого міста, Толедо дає відчути себе середньовічним мандрівником у пошуках нових пригод. Місто веде свою історію ще з часів Римської імперії, воно знайде, чим здивувати навіть найвибагливішого любителя історії.

5. Сен-Поль-де-Ванс, Франція

Неможливо не відвідати Сен-Поль-де-Ванс, будучи у Провансі! Старовинне середньовічне містечко відоме приголомшливо фотогенічними пейзажами і лавандовими полями, розташованими навколо, а також своєю популярністю серед французької та американської богеми початку ХХ століття. Саме тут надихався Фіцджеральд, творили Модільяні, Шагал і Кокто. У містечку можна придбати ароматні трави, косметику і якісні репродукції картин вищезазначених художників.

4. Онфлер, Франція

Розбавляє теплі південні пейзажі північним холодом французький Онфлер. Місто розташоване у Нормандії, а значить, туристів чекають затишні набережні і середньовічні площі з соборами, пейзаж прикрашає також Атлантичний океан і затоки з рибацькими причалами. Ну і не можна прогавити можливість спробувати свіжі морепродукти і ароматний кальвадос, який роблять тільки тут!

3. Бризігелла, Італія

Трійку лідерів відкриває маленьке італійське містечко Бризігелла. Крім традиційних для Італії плантацій виноградників і оливок, Бризігелла вражає своїм замком 16 століття і критою алеєю з магазинчиками і кав’ярнями. Італійську гостинність не можна не відзначити, адже це означає, що смачною кухнею і вином не буде обділений жоден турист!

2. Евора, Португалія

Евора – португальський Ватикан, хоч окремою державою і не є, але уособлює собою релігію всієї країни. Монастирі, собори і каплиці – ось як можна охарактеризувати місто трьома словами. Відома ще з 70 рр. до н.е., Евора має багатющу історію, яку португальці зберегли до наших днів.

1. Перуж, Франція

Перше місце заслужено займає місто Перуж, що розташувалося недалеко від Ліона. Треба сказати, що попередні місця у списку так чи інакше постраждали від війн або від часу, чого не скажеш про Перуж! Тут, як і 500 років тому, кожного туриста чекають вузькі середньовічні провулки, невеликі двоповерхові будиночки з маленькими віконцями і наче іграшковим фасадом. Однак, не варто втрачати пильність: якщо задивлятися на всі боки, можна і перечепитися за бруківку, яка, однак, тільки додає атмосфери. На Липовій площі можна прикрасити подорож келихом місцевого білого вина і цукрової галети, яку всі так само готують за середньовічним рецептом.

banner

Залишити відповідь