Емір, Єлісей та Мілана: як називали немовлят в Івано-Франківську у 2016 році

До вибору імені своїй дитині батьки підходять по-різному. Хтось дивиться у церковний календар та дає малечі ім’я святого, якого вшановують у день народження дитини, дехто віддає данину моді, інші старанно вивчають  походження та значення імені, бо вірять, що разом з ним обирають своєму чаду долю. Ми дізналися, як найчастіше та найрідше назвали новонароджених в Івано-Франківську у 2016 році.

В міському відділі реєстрації актів цивільного стану управління юстиції в області для читачів Огого! розповіли, що для дівчаток рідкісними іменами стали Домініка, Поліна, Анжеліна та Наталія, а поширеними – Злата, Анна, Вероніка, Анастасія, Каміла та Мілана. Щодо хлопчиків, рідкісними іменами минулого року були Домінік, Емір, Єлісей, Володар, Святогор, Всеволод й Василь, а от Матвій, Станіслав, Владислав та Олександр стали популярними.

Видання Сегодня.ua дізналося, що загалом в Україні найчастіше хлопчиків у 2016 році називали Артемами та Олександрами, а дівчаток Софіями та Анастасіями.

Не обійшлось й без незвичних імен. У столиці тепер живуть Україна, Мальвіна, Джульєта, Скай та Оушен, у Харківській області – Ляля, Київській області – Цезар і Атлантика, у Волинській — Періс і Данте, а на Дніпропетровщині — Донья, Буян і Тіматі.

Огого! бажає, щоб ваша малеча була здоровою, приносила радість та забезпечувала відчуттям гордості незалежно від імені.

banner

Залишити відповідь