Секрети та ігри з водою. Що не можна забороняти своїй дитині

Психологи впевнені, що в світі, де є заборони, дитина відчуває себе безпечно. Однак їх потрібно виставляти правильно, щоб не травмувати своє чадо.

На думку фахівців, для нормального розвитку дитини, в неї не має бути заборон у таких речах.

Надмірна кількість запитань

Що не можна забороняти своїй дитині? - фото 170770

Для дитини надзвичайно важливо ставити запитання та отримувати на них відповіді. Звичайно ж, бувають випадки, коли їх так багато, що вже нема сил відповідати, але це не причина для роздратувань. Радійте тому, що ваша дитина намагається пізнавати світ, а не сидіти годинами в планшеті.

Галасливі ігри

Вони теж стомлюють. Втім експерти запевняють, що такий вид забав необхідний для того, щоб дитина навчилася сприймати світ і бути собою. Якщо постійно гнобити це бажання, чадо буде і в інших, більш серйозних речах, обмежувати свої бажання.

Заздрість

Що не можна забороняти своїй дитині? - фото 170769

Для маленької людини – це нормально. У дітей, як і у дорослих є негативні емоції. Просто дорослий вміє їх контролювати, а дитина – ще ні. Краще поясніть дитині, чому їй не варто заздрити, а не сваріть її за це.

Наявність таємниць

Чим старшою стає дитина, тим більше особистого простору їй потрібно. Якщо ви хочете виростити здорову особистість, дайте їй право мати свої секрети. Деякими вона буде ділитися з вами, а деякими – з друзями. До слова, не тисніть, адже це може стати причиною того, що дитина замкнеться в собі.

Ігри з водою

Що не можна забороняти своїй дитині? - фото 170768

Гра з водою розвиває творчий початок у малюків. Тому якщо чадо любить воду, не потрібно цьому опиратися. Можливо, в майбутньому дитина стане письменником або художником. Просто навчіть малюка бавитися так, щоб квартира та сусіди не страждали.

Джерело: edinstvennaya.ua

banner

Залишити відповідь