У США бродячий пес п'ять разів крав із магазину іграшку єдинорога

Бродячий собака в американському місті Кенансвілл, що в штаті Північна Кароліна, п’ять разів крав з магазину одну й ту ж саму іграшку єдинорога. Коли про це дізналися у службі контролю за тваринами, то купили іграшку для пса, передає видання «Новое время».

Працівники магазину іграшок Dollar General п’ять разів ловили бродячого пса на тому, що він намагався поцупити м’якого єдинорога. При цьому він не був агресивним і поводив себе досить смирно з людьми. Зрештою працівники звернулися до служби з пошуку та порятунку бездомних тварин округу Даплін.

Коли на виклик прибув офіцер служби, щоб забрати собаку в притулок, він купив йому іграшку, яку так полюбила тварина. «Це був один з найбільш незвичайних викликів у моєму житті. Єдина думка – він раніше жив в будинку з такою ж іграшкою», – розповів офіцер.

Бездомного пса назвали Сісу. Але, в притулку для тварин собака затримався недовго. Після публікації в соціальних мережах його історії з фото, де Сісу позує, обіймаючи свою іграшку, буквально на наступний же день за ним приїхали нові господарі.

banner

Залишити відповідь