"Подобається, що вдома завжди квіти": юна франківська блогерка поділилась історією кохання (ФОТО)

Івано-франківська блогерка Юлія Вербінець, яку в мережі знають під ніком verbaaa, зізналася, що її інста-профіль потрохи перетворюється в оранжерею. Коханий дівчини Денис, хоч і живе у Львові, частенько тішить рудоволосу красуню розкішними букетами квітів. 


І хоч деякі користувачі та підписники Юлії засуджують таке нераціональне використання коштів, дівчина розповіла, чому так любить, коли коханий дарує їй букети, пише OGOGO!

“Байдуже, що на годиннику 05:28,а мій профіль плавно перетворюється на квіткову оранжерею. Я щиро бажаю, щоб кожну дівчину сильно сильно любили, кожну з вас, абсолютно кожну! Будьте достойними! будьте бажаною і однією тією самою. Я колись також не вірила, що так буває. Що мені подарують букет квітів просто так, без єдиної причини на те чи без святкової дати. Я колись і не думала, що живучи в двох різних містах можна буде бачитись щодня, головне бажання. Чи приїхати до мене о четвертій ночі і розбудити, просивши вийти. Я не вірила, що коли поряд саме та людина, вона стає тобі ніби заміною всього і всіх.І ні, це не признання в любові,і навіть не пост подяки. Просто нехай моя історія зараз, буде прикладом, що ця магія таки існує. А як її назвати, думаю кожен з вас собі знає.
p.s і ні,ніхто немає квіткового магазину. Rоли я запитала,чому ти так часто даруєш мені квіти,почула,що йому подобається бачити мою реакцію. Подобається,що вдома завжди квіти. ось так”, -написала дівчина.

Нагадаємо, Верба заробляє на своєму блозі ще з 15-ти років. Зараз її аудиторія нараховує 1, 4 мільйона підписників.  Дівчина захоплюється фотографією. Блогерка розповідає, що фотографувала абсолютно все, і це дало неабиякий поштовх для початку блогу. Минулого року Юлія стала найкращим lifestyle-блогером. Енергії цієї юної дівчини можна тільки позаздрити – вона записує десятки сторіс на день, де розказує про своє щоденне життя. Також Юля часто ділиться фотографіями з подорожей, пише на lifestyle-теми та знімається у кліпах.

106701448_198496058188994_265252786002795646_n

Нещодавно Юля почала викладати безліч світлин із букетами у профіль, чим викликала у користувачів, а особливо користувачок мережі, неабияку активну реакцію. В кого позитивну, у кого не дуже. Ми зібрали для вас деякі з коментарів під фото блогерки.

alina_16088572 “За що тобі дарують квіти????Чи ти їх сама купляєш собі)”
_mrs_serghiivna “Він що має квітковий бізнес?

_den_ko__  “Юля, знай, ви з Денисом, просто існуєте один для одного, як бачиш, Денис виражає своє кохання до тебе цими неперевершеними квітами, як ти”

girina255 оце вже він тебе любить
babyxverba А як же розцвіла Юля одразу ж видно що любима і хлопцем,і батьками,і друзями і НАМИ”
kkreshchenko “В Притули явно свій магазин квітів”
l_tadei Дурне не має де гроші діти”
sone4ko_11 Та поняли вже всі що в тебе є хлопець”
emilshanowДівчата ви так заздрите ніби їй ламбу купили”
la.orisia З такими темпами Притула залишиться з пустими кишенями❤️”
sasha__ryk А можна було стільки пива купити‍♀️ Дурак бля”
maxim7747” Маєш гарного хлопця, щястя тобі верба”
olenka_melnuk_Хлопчика молодець,вміє робити приємне своїй половинці”
alinamarchenko0305 Колись йому набридне гроші на вітер викидати”
banner

Залишити відповідь