ЖИРОСПАЛЮВАННЯ VS СХУДНЕННЯ: ПОРАДИ ЧЕМПІОНА ВОЛОДИМИРА ПИНДУСА

Жироспалювання чи схуднення? Як правильно підібрати, що саме ми хочемо, коли приходимо тренуватись чи консультуватись у тренера?
Команда OGOGO! та рекордсмен України, 6-ти разова найсильніша людина Прикарпаття Володимир Пиндус допомагають розібратись в цій темі!

“Хочу перетворити жир у м’язи”- саме з такими побажаннями найчастіше звертаються чоловіки та жінки (збільшити та підтягнути сідниці/ноги).

ПОРАДИ ЧЕМПІОНА: МІФИ ТА ПРАВДА ПРО ПРОТЕЇН ВІД БОГАТИРЯ-РЕКОРДСМЕНА ВОЛОДИМИРА ПИНДУСА

Давайте розбиратись разом та розділяти поняття схуднення та жироспалювання. Схуднення – зниження ваги тіла. Тобто зниження кількості жиру, м’язів, води і тд. Жироспалювання- зниження кількості підшкірного жиру.

КАРДІО ЧИ СИЛОВІ!? ЯКИЙ ВИД ТРЕНУВАНЬ ЕФЕКТИВНІШИЙ ДЛЯ СХУДНЕННЯ!? ПОРАДИ ВІД БОГАТИРЯ-РЕКОРДСМЕНА ВОЛОДИМИРА ПИНДУСА

Всім своїм клієнтам, які починають свій шлях у фізкультурі і спорті я рекомендую виключно жироспалювання! Чому саме так? Відповідь проста- 90% тих хто приходить, мають просто нікудишні силові показники. А чим більше співвідношення жирової маси і м’язевої маси в користь останньої, тим легше нам коригувати вагу тіла. Закономірність – більше м’язів легше впливають на загальну вагу тіла.

ПОРАДИ ЧЕМПІОНА: ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ, ПРОГРАМИ ДЕТОКС ВІД БОГАТИРЯ-РЕКОРДСМЕНА ВОЛОДИМИРА ПИНДУСА

М’язи це активна частина людського організму, яка допомагає нам виконувати рухи і для цього використовує енергію. Енергію ми отримуємо з їжі. Більше м’язів – більше енергії потрібно! На противагу жир – це “енергетичне депо”. Тобто жир це відкладення енергії на “потім”. Біда тільки, що “потім” не настає, і тоді процес перетворюється на постійне накопичення жиру.

ПОРАДИ ЧЕМПІОНА: БОГАТИР-РЕКОРДСМЕН ВОЛОДИМИР ПИНДУС ПРО ОМЕГУ 3 І СПОРТ

Робимо висновок : при однаковому раціоні харчування, худшим і привабливішим буде виглядати, той хто має більше м’язів.

Читайте також інші статті на цю тему:

ЧОМУ ВОДА ВАЖЛИВА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я: РАДИТЬ БОГАТИР-РЕКОРДСМЕН ВОЛОДИМИР ПИНДУС

ЩО З’ЇСТИ, ЩОБ СХУДНУТИ: ПОРАДИ ВІД БОГАТИРЯ-РЕКОРДСМЕНА ВОЛОДИМИРА ПИНДУСА

banner

Залишити відповідь