ПРАВИЛА СЕКСТИНГУ: ЯК ВЕСТИ ЕРОТИЧНЕ ЛИСТУВАННЯ

Це тільки здається, що обмін еротичними листами, фотографіями та відео – справа нехитра.


Насправді у секстингу, а саме так називається цей вид інтимних відносин, є свої правила, які має сенс засвоїти – стане у пригоді, пише ТСН.

Коли виправдане еротичне листування

Еротичне листування не може і не повинне замінювати повноцінні інтимні стосунки, а використовувати його варто, мабуть, тільки в двох випадках – як прелюдію до сексу або тимчасовий варіант, коли з якоїсь об’єктивної причини люди поки не можуть бути разом – у таких випадках секстинг корисний, а тому рекомендується до застосування. Але – не більше того, адже яким би захопливим і яскравим не було ваше листування, воно все одно не зможе замінити повноцінні інтимні стосунки, не варто і намагатися.

Головне – без поспіху

Займатися секстингом фахівці рекомендують тільки з людиною, з якою ви добре знайомі або хоча б зустрічалися в реальному житті. З міркувань безпеки не варто бути надто відвертими – а в цьому випадку інакше не скажеш – з людиною, про яку ви нічого не знаєте. На маніяка ви, звичайно, не натрапите – віддалено це зробити важко, але згодом виявити свої інтимні фотографії в Мережі цілком можете. А специфіка Інтернету така, що все, що туди потрапляє практично неможливо знищити – пікантні фотографії, швидше за все, залишаться там на віки віків.

Не варто вступати в еротичне листування і в тому разі, якщо ви збираєтеся продовжити стосунки з цією людиною. Займаючись секстингом, ви переступите кілька сходинок у стосунках з нею, через що, по-перше, під час особистої зустрічі будете почуватися не в своїй тарілці, а по-друге, порушите природний хід подій, через що ваш союз, якщо ви такий плануєте, може не скластися.

Спочатку було слово

Взагалі не варто надсилати занадто багато еротичних фотографій – це може збентежити вашого співрозмовника, особливо, якщо ви не дуже добре один одного знаєте, – обмежтеся письмовими повідомленнями. Зате в них можна не соромитися. Правда, і тут є свої закони. Не варто писати багатослівні листи: щоб вони досягли мети і справили враження на партнера, тексти повинні бути короткими, але влучними і яскравими. До речі, зробити це не так просто – вмістити максимум спокуси в мінімум слів досить складне завдання, але, як відомо, немає нічого неможливого для людини з інтелектом.

Фантазія – друг людини

Навіть якщо ви ніколи не працювали в службі “Секс по телефону”, де фантазія є необхідною професійною якістю, ви цілком можете розвинути його в собі. На допомогу вам прийде власний досвід інтимного характеру, а тим, у кого він поки що скромний, варто заглянути в інтернет – там ви знайдете тексти на будь-який смак, залишиться тільки вибрати найбільш вдалі. Головне, не соромитися – сором’язливість навряд чи піде на користь вашим стосункам, еротика і скромність – несумісні, якщо ви маєте намір займатися сексингом, образно кажучи, тримаючись при цьому за гумку від трусів, то краще і не починати – сенсу від цього все одно не буде.

“Не варто заводити архів, над рукописами труситися”

А ось чого не варто робити з листами еротичного характеру, так це зберігати їх. Навіть найскладніший пароль не зможе захистити їх від чужих очей, і вийде, м’яко кажучи, незручно, якщо їх прочитають, наприклад, ваші батьки або новий бойфренд. Не кажучи вже про те, що коли-небудь з нею можуть ознайомитися ваші діти. “Ну, мамо, ти даєш!” – скажуть вони, і навіть якщо в їх тоні буде більше захоплення, ніж засудження, вам доведеться почервоніти.

banner

Залишити відповідь