Продюсери KAZKA презентували новий молодіжний проект GRLZ (ВІДЕО)

GRLS вирулюють на українську поп-сцену з першим хітом. Український лейбл mamamusic презентував дебютну пісню «Вирулю» проекту GRLS. 


GRLS — амбітний проект з цікавою історією. На його прикладі продюсер Юрій Нікітін (Продюсер KAZKA) хоче показати, як за 365 днів можна зі звичайних дівчат створити музичний прорив року.

GRLS — це дві дівчини, Наїле та Айлар. Перша — колишня учасниця телешоу «Голос країни», має досвід роботи співачкою у розважальних закладах, татарка за національністю, народилася в Криму. Друга — народилася у Білорусі, живе та навчається у Польщі (Варшавський університет), туркменка за національністю.

 

Наразі GRLS лише готують музичний матеріал, з яким вийдуть до слухача. Про те, як це буде відбуватися і як дівчата будуть робити свої перші кроки у шоу-бізнесі, аудиторія зможе дізнаватися з регулярних щоденників — відеоблогів на каналі дуету в YouTube. Сьогодні на ньому з’явився перший ролик.

Процесс народження нових зірок транслюється через сторіз в Instagram і серіаліті GRLS_diary на YouTube.

Їхня перша пісня «Вирулю» — однозначно хіт: качовий біт, приспів на мільйон доларів і зрозуміла всім тема кохання. З одного боку, це обережна спроба сподобатися всім, хто любить KAZKA, — основний наразі проект mamamusic. З іншого — дует цілиться в молоду аудиторію, використовуючи в піснях молодіжний сленг (текст написав Сергій Локшин, автор більшості пісень «казкового» гурту), а в звучанні — сильні танцювальні мотиви, пише slukh.media

 

banner

Залишити відповідь