Простий лайфхак, який допоможе відмити мікрохвильову без зайвих зусиль

Мікрохвильова піч – незамінний гаджет на кухні. Окрім звичної функції підігрівання їжі, в ній можна приготувати повноцінні страви і навіть спекти кекс! Але як правильно доглядати за цією технікою, щоб вона служила тривалий час і не стала джерелом бактерій та запахів. Є декілька простих прийомів, що зекономлять ваш час та сили, а мікрохвильовка блищатиме, як нова!

  1. Налийте в глибоку тарілку гарячої води та добавте лимонної кислоти або скибку лимона. Поставте мисочку в мікрохвильовку та увімкніть її на 2 хвилини. Водяний пар із лимонним соком розщеплять навіть застарілий жир, достатньо буде протерти сухою ганчіркою.
  2. Якщо вдома немає ні лимону, ні лимонної кислоти, використайте звичайний оцет! Змішайте пів склянки оцету та пів склянки води, підігрійте суміш у мікрохвильовці, ефект вас точно потішить!

Краще не використовувати аресивні хімічні миючі засоби для очищення мікрохвильової печі, так ви не зможете зібрати все ганчіркою, а під проточною водою мити електроприлади не можна. Безпечніше використовувати природні засоби, як лимон та оцет, що не будуть осідати на їжі та шкодити вашому здоров’ю!

banner

Залишити відповідь