Прибуткове рукоділля зі Складчиною - нові можливості для бізнесу, побудованому на хобі

В’язання, вишивка, валяння і ліплення з полімерної глини – це творчість, яка нікуди не ділася з плином часу. Це довели мільйони майстрів по всьому світу. Але чи можна заробити на своїй творчості? Як на ній заробити? Саме про це піде мова у статті.

Заробіток на рукоділлі – очікування та реальність

Є рукодільниці, які десятиліттями заробляють і знаходять нових клієнтів завдяки маркетингу “з уст в уста” (“сарафанне радіо”) та професіоналізму, але найчастіше ці робітниці володіють відповідною освітою. Наприклад, швеї. Вони працюють на виробництві, набираються досвіду, а потім, маючи клієнтську базу і практичні знання, йдуть у “вільне плавання”.

Що стосується тих, для кого хобі – це поки що просто відпочинок від звичайної роботи, справи йдуть складніше. Не маючи досвіду ведення бізнесу, будь-яких ділових навичок та вмінь просувати свою творчість серед потенційних покупців, людину може заполонити жах, якщо вона раптом захоче піти з офісу і почати займатися виключно улюбленою справою.

Виготовлення виробів ручної роботи та їх успішний продаж – це, як кажуть в народі, дві великі різниці. Тільки художник, якому знайомі поняття відповідальності та дисципліни, здатний вирости в майстра ручної роботи з тисячами клієнтів і активною базою контактів.

Що необхідно для того, щоб зробити зі свого невеликого хобі прибутковий бізнес?

  • Розуміння майбутнього бренду

Майстер повинен чітко розуміти, хто він такий і що може запропонувати своєму покупцеві. Тут важливо знайти свою унікальність, яка і буде вабити клієнтів.

  • Можливості виробництва

Припустімо, що майстер виготовляє ювелірні прикраси сам, а попит на них буде зростати. Тоді майбутній бізнесмен просто не встигне готувати велику кількість товару одночасно. Тут необхідно або знайти помічників, або збільшувати вартість завдяки унікальності товарів.

  • Просування і реклама

Без реклами неможливо розвинути бізнес. І це очевидна істина. Якщо майстер не має можливості найняти хорошого фахівця для просування свого імені і товарів, йому доведеться займатися цим самостійно.

  • Подача та образ

Якщо хтось скаже вам, що подача не має значення, коли продукт якісний – це неправда. Бо мало хто захоче спробувати ваш продукт, якщо він не поданий красиво і “смачно”. Зйомка самих виробів, як і загальний вигляд бренду – неймовірно важливі деталі.

  • Упаковка і подача

Звичайно, діамант, упакований в пакет-майку залишається діамантом. Але перше враження – безцінне. Красива упаковка також є частиною реклами – мало хто її викидає, а натикаючись на неї, завжди пригадує майстра та його вироби. Отже гарна подача товару приносить користь навіть після того, як покупець отримав замовлення.

Все згадане вище наштовхує нас лише на один висновок – необхідно бути компетентними у всіх цих питаннях. Навіть, якщо майстер наймає працівника для розвитку, виготовлення і упаковки своїх виробів, він повинен розуміти алгоритм за яким відбуватиметься робота.

У століття Інтернету найбільш просто та зручно навчатися в мережі – за допомогою он-лайн курсів, вебінарів і уроків. Найчастіше таке навчання може виявитися не менш дорогим, ніж очний формат. Саме тут на допомогу людям, охочим перетворити своє хобі на прибутковий бізнес, приходить форум Складчина.

Як отримувати знання на Складчині

Почати слід з того, що сам проєкт працює за принципом клубу спільних покупок. Користувачі приходять на сайт і спільно купують різноманітні матеріали. Всі курси, уроки та вебінари зручно поділені на тематики – бізнес, психологія, ремонт, виховання дітей. Отримати курси у складчину про Хоббі та рукоділля – також можна в зручно оформленому розділі.

Що стосується перетворення хобі в бізнес, безліч авторів успішно пишуть курси, в яких комплексно розглянуті всі алгоритми та деталі запуску і розвитку своєї рукодільної справи.

Отримати будь-які матеріали на Складчині дуже просто:

  • Необхідно зареєструватися на сайті.
  • Знайти за допомогою пошуку або в певному розділі матеріал, який вас цікавить.
  • Записатися в Складчину і сплатити внесок організатору – він формується шляхом ділення повної ціни на всіх учасників складчини.
  • Після того, як організатор викупить продукт, отримати до нього доступ нарівні з усіма.
  • Завантажити матеріал на свій пристрій і насолоджуватися навчанням!

Можливо, для новачка правила та алгоритми використання Складчини будуть не зовсім зрозумілі. Всю інформацію про роботу сайту, викладену простою й зрозумілою мовою можна знайти в темі – https://www.skladchina.biz/threads/chto-ehto-za-sajt-kak-poluchit-to-chto-ja-ischu.21168/?from=030701

Складчина, обіцяють його розробники, – це шлях до незалежності та нових можливостей навчання, які тепер доступні абсолютно всім, незалежно від фінансового становища!

banner

Залишити відповідь