Природа очищується під час карантину: тим часом у Франківську... (КУМЕДНІ ФОТО)

Карантин через поширення коронавірусної інфекції охопив чи не ввесь світ. 

Позитивний вплив від цього подекуди відчула природа. Зокрема, через зупинки заводів важкої промисловості, менше генерування електрики на ТЕС, зменшилися шкідливі викиди в повітря. А соцмережами ширяться повідомлення про те, що “в каналах Венеції з’явилися лебеді і дельфіни”. Хоча насправді саме ця новина виявилася фейком – офіційне спростування надрукував журнал National Geographic ще 20 березня 2020 року.

Тим часом команда Ogogo вирішила показати, як карантин вплинув на Івано-Франківськ. Звісно, у жартівливій формі – адже позитиву всім нам у ці дні точно не завадить!

Отже, ми зафіксувли, що на вулиці Франківська повернулися…любі і вічно сині ПИЖИКИ! (Хоча їздили й кілька білих, ми пам’ятаємо =) )

1

А на площі Ринок відсутність людей позитивно вплинула на Ратушу – вона повернулася до вигляду, зразка 1871 року! Адже так краще, погодьтеся?

2

Тим часом разючі зміни сталися у мерії. Там оперативні наради і засідання виконкому знову веде…Віктор Анушкевичус! І навіть прямі ефіри у Фейсбуці. Щоправда заступники мера ще не повернулися до історичного вигляду…

3

 

Напевне, франківці забули і про ще один невід’ємний атрибут міста початку 2000 – вщент розбиті дороги. На щастя (насправді ні), автошляхи на Набережній і Тичини відновилися до свого звичного стану – непроїзні. Клятий коронавірус, що ти робиш!

4А от біля готелю “Надія” в центрі міста знову стоїть рожевий слон! Тай готель став, як колись, “Україною”, а не лише “Надією” від неї.

6

Олди тут? Хтось пам’ятає найбільш прогресивне місце Франківська – арт-кафе “Химера” на Чорновола? Там знову сейшени, презентації і виставки. За це лайк.

7

Чи не найкраща зміна – легендарна піца зі стометрівки повернула собі легендарну ціну – 2.50!!! Але дають тільки на виніс – карантин же. Дві піци і томатний, будь ласка!

8

А ще на вулиці Івано-Франківська повернулися таксофони. Прикольно виглядає, але корисуватися ними ніхто не наважується – неясно ж, хто перед тобою брав трубку і коли її востаннє дезінфікували.

9

А ще до первісного вигляду, зразка початку ХХ століття, повернувся мікрорайон БАМ – там знову болото!

10

Якщо Вам сподобався цей незвичний фоторепортаж – покажіть його друзям.

А ще залишайтеся вдома і з нами у соцмережах – у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм. Будьте здорові!

banner

Залишити відповідь