Рекордний "Профітроль" прикрашений квітами: в Івано-Фанківську збудували найвищу вежу з тістечок (ФОТО)

 В Івано-Франківську встановили рекорд України – збудували найвищу вежу з  профітролів-традиційний французький Крокембуш. Солодка вежа розмістилась у закладі з однойменною назвою «Профітроль”.


Щороку на день народження кав’ярні гостей пригощають фірмовими смаколиками закладу, це вже свого роду традиція. Проте цьогоріч на п’яту річницю організатори вирішили порадувати солодким ще більшу кількість гостей і збудували рекордну найвищу в Україні вежу із тістечок профітроль.

Співзасновниця закладу Оксана Іванишин у коментарі журналістці видання, розповіла, що над приготуванням рекордної вежі від самого ранку трудилися 8 пекарів кав’ярні.

«Кожного року ми на річницю даруємо своїм гостям не лише приємні емоції але й пригощаємо профітролями. Цього року вирішили зробити виклик самим собі і пригостити ще більше людей, побудувавши таку вежу» , – каже Оксана.

Цьогорічна вежа має 2 метри 30 сантиметрів та складається із близько тисячі тістечок профітроль. Декорували вежу карамельними нитками і прикрасили квітами.

“Вежу робили під керівництвом шеф кондитера Христини Іванишин.Це вперше в Україні такий рекорд. У нас родинний бізнес, адже Христина відповідає за солодке наповнення закладу, Стас за кавове наповнення, а ми з чоловіком скажімо так фундатори цього закладу”, – каже Оксана.

Оксана також зізнається, що Завдання було не важке для наших коднитерів. Також вона по секрету розповіла, що наступного року планується вже 6-метрова вежа.

Була також фотозона, ігристе весь день , ну і, звичайно, профітрольки усім.

banner

Залишити відповідь