"Що скоро стане антитрендом ": франківка зняла відео про речі, які вийдуть з моди

Франківська блогерка Ірина Симчич зняла відео про тренди, які скоро стануть антитрендами. Відповідне відео з’явилось на її каналі Irin Symchych у Youtube.


Першим трендом, який скоро вийде з моди, на думку блогерки, є шпильки та заколки з перлинами.

“Цей тренд полюбився не лише блогерам, але й покупцям інтернет-магазинів. Дуже багато людей носять цей тренд, надто багато цих шпильок, кожна друга їх носить. Такі шпильки дійсно красиві, з ними зручно, але коли забагато – це набридає. Думаю, за місяць-два, у вересні всі будуть говорити що це – антитренд. Поки є час – можете носити такі шпильки, хоч я б радила замінити заколками з леопардовим принтом, чи принтом черепахового панцира”, – розповідає блогерка.

 

евлвандвнг7

Ще один тренд, який скоро стане антитрендом – неон.

“Це яскравий, привертаючий тренд. Він дуже масовий, кожна 10 дівчина в Інстаграмі одягнута в неонове боді”, – каже блогерка.

60234186_620947278422977_2731229496627863358_n

Лофери з обрізаною п’яткою, на думку Ірини теж скоро вийдуть з моди, адже надто довго були популярними. Також блогерка вважає, що “велосипедки” будуть трендовими лише цього літа, а далі ні.

“Це ідеальний одяг на літо для тих людей, які не люблять оголятись. Можна не соромитись, адже вони прикривають ляшки. Проте якщо восени ще носитимуть велосипедки, то навесні 2020 всі говоритимуть – що це антитренд”, – каже Ірина.

2657019250_2_2_3

Більше про тренди, які стануть антитрендами, дивіться у відео Ірини Симчич.

 

 

 

banner

Залишити відповідь