Що вбиває сексуальне бажання: 14 причин

Деякі люди в стресі роблять багато всіляких речей. Почуття сексуальності зазвичай не входить в їх число. Стрес на роботі, вдома або в стосунках може трапитися з ким завгодно.

Ви можете багато чого зробити самі, і консультант або лікар також можуть допомогти, повідомляє WebMed .

Стосунки

Проблеми з партнером – одні з головних вбивць сексуального потягу. Для жінок почуття близькості – важлива частина бажання. Представники обох статей повинні стежити за наслідками сварок, поганого спілкування, відчуття себе відданим або інших проблем з довірою. Якщо складно повернутися на правильний шлях, зверніться до консультанта по відносинам.

Алкоголь

Випивка може зробити вас більш відкритими для сексу. Але занадто багато алкоголю може притупити сексуальний потяг. Пияцтво також може відлякати вашого партнера. Якщо вам важко пити менше, зверніться за допомогою.

Сон

Якщо ваші сексуальні переживання пішли, можливо, ви не висипаєтеся. Ви лягаєте спати надто пізно або занадто рано встаєте? Чи є у вас проблеми зі сном або такий стан, як апное уві сні? Все, що заважає хорошому нічному відпочинку, може зіпсувати секс. Втома позбавляє сексуальних почуттів. Постарайтеся поліпшити свій сон, а якщо це не допоможе, поговоріть зі своїм лікарем.

Діти

Коли ви станете батьками, ви не втратите сексуальний потяг. Однак ви втрачаєте час, відведений на партнера, віддаючи його дітям. Найміть няню, щоб дати собі час бути партнерами. У вас новонароджений? Спробуйте зайнятися сексом під час сну дитини.

Ліки

Деякі препарати можуть придушити бажання. Серед них:

  • Антидепресанти
  • Ліки від кров’яного тиску
  • Протизаплідні таблетки (в деяких дослідженнях є зв’язок, в інших – ні)
  • Хіміотерапія
  • Препарати проти ВІЛ
  • Фінастерид

Може допомогти зміна ліків або дозувань – запитайте про це свого лікаря і ніколи не припиняйте приймати ліки самостійно. Повідомте також свого лікаря, якщо ваш статевий потяг припиниться незабаром після початку прийому нового препарату.

Впевненість

Відчувати себе сексуально простіше, якщо тобі подобається, як ти виглядаєш. Працюйте над тим, щоб прийняти своє тіло таким, яке воно є сьогодні, навіть якщо ви працюєте над тим, щоб привести себе в форму. Гарне ставлення до себе може підняти вам настрій. Якщо ваш партнер не впевнений в собі, завірте його, що він сексуальний.

Ожиріння

Коли у вас надмірна вага або ожиріння, бажання часто згасає. Можливо, вам не подобається секс, ви не можете вести себе так, як хочете, або вас стримує низька самооцінка. Робота над тим, як ви ставитеся до себе, з консультантом, якщо це необхідно, може мати велике значення.

Еректильна дисфункція

Чоловіки з ЕД (еректильною дисфункцією) часто турбуються про те, як вони зможуть вести себе сексуально, і це занепокоєння може виснажити їх бажання. ЕД можна лікувати, і пари також можуть працювати, щоб вона не впливала на їх відносини.

Секс, пара

Тестостерон

Гормон “Т”, тестостерон, підживлює статевий потяг. З віком у чоловіків рівень тестостерону може трохи знизитися. Не всі втрачають бажання сексу, але деякі втрачають. Багато інших речей – від відносин до ваги – також впливають на статевий потяг чоловіка і рівень тестостерону, тому не існує універсальної відповіді для кожного чоловіка.

Депресія

Депресія може позбавити вас задоволення від багатьох речей, включаючи секс. Це одна з причин звернутися за допомогою. Якщо ваше лікування включає прийом ліків, повідомте лікаря, якщо у вас низький рівень статевого потягу, оскільки деякі (але не всі) ліки від депресії знижують статевий потяг. Поговоріть про це і зі своїм терапевтом.

Менопауза

У багатьох жінок статевий потяг згасає в період менопаузи. Почасти це пов’язано з такими симптомами, як сухість піхви і біль під час сексу. Але всі жінки різні, і після менопаузи можна вести відмінне сексуальне життя, піклуючись про свої стосунки, самооцінку і загальний стан здоров’я.

Відсутність близькості

Секс без почуття близькості може вбити бажання. Близькість – це більше, ніж просто секс. Якщо ваше сексуальне життя нецікаве, спробуйте проводити разом більше часу без сексу, тільки ви двоє. Розмовляйте, обіймайтеся, обмінюйтеся масажем. Знайдіть способи висловити любов, не займаючись сексом. Наближення може відновити ваше сексуальний потяг.


banner

Залишити відповідь