Сміх та подив: підбірка курйозних будинків по цілому світу (ФОТО)

Архітектура також вміє вразити, розсмішити та здивувати. Дивіться підбірку унікальних будинків, які мають незвичний та особливий вигляд, у нашому матеріалі.

Джерело:24 канал

Архітектура як один із видів мистецтва може надихати, спонукати на роздуми та навіть смішити. Дім 24 зібрав колекцію унікальних, креативних та навіть дивних споруд, які зворушать кожного.

Будинки на даху фабрики

На даху фабрики у місті Дунгуань, що у провінції Гуандун у Китаї, розмістили кілька будинків. Хоча будівництво вважається незаконним, ці споруди дивують та привертають увагу.

Дім, про який би мріяв Карлсон / Фото Pinterest

Готель у формі собаки

Собачий парк Dog Bark Park Inn – це місце, де господарі можуть зупинитися на відпочинок разом зі своїм домашнім улюбленцем. Дивовижна споруда розташована у місцевості Коттонвуд, штат Айдахо. Будинок у вигляді великого бігля споруджений руками власників готелю – Салліваном та Френсіс Конклін. Пара художників спеціалізується на створенні різьби по дереву за допомогою бензопил.


Дім-мрія домашнього улюбленця / Фото Pinterest

Будинок Керетів

Унікальна будівля у Польщі є найтоншим будинком у світі. У найширшому місці він має ширину 152 сантиметри.

Найтонший дім у світі / Фото Pinterest

Кам’яний дім

Неймовірний кам’яний будинок розташований у Португалії. Ззовні він скидається на масивну скелю, проте має двері, димар і вікно і став визначною туристичною пам’яткою.

Крута споруда / Фото Pinterest

Будинок Флінстоунів

Натхненна попкультурою копія будинку Флінстоунів із популярного мультфільму з 60-х років не залишить байдужими фанатів цих героїв. Будинок з мультика розташований у Малібу.

Дім веселої доісторичної сім’ї із мультфільму / Фото Pinterest

Перевернутий будинок

Будинок зведений як туристична пам’ятка польськими архітекторами Клаудіушем Голосом та Себастьяном Мікічуком. Його локація – місто Трассенхайде, що у Німеччині. Цей проєкт дозволив відвідувачам поглянути на світ з іншої точки зору: все в цьому будинку, включаючи меблі, перевернуто догори ногами.

Споруда догори дриґом / Фото Pinterest

Яєчний будинок

Через велике зростання цін на нерухомість у Пекіні архітектор Дай Хайфей звів будинок у формі яйця на тротуарі. Він відповідає його основним вимогам і повністю живиться від сонячної енергії. Будівництво обійшлося в 964 долари.

Виняткова будівля / Фото Pinterest

Туалетний будинок

Надзвичайно дорога будівля коштує понад мільйон доларів та має казкове розташування посеред парку. Його особливістю є незвична структура у формі туалету. Зведення цієї споруди сприяло заснуванню Всесвітньої асоціації туалетів, яка займається покращенням санітарії у всьому світі. Будинок переобладнаний під музей.

Незвична споруда розташована у Сувоні (Південна Корея) / Фото Pinterest

Споруда Hello Kitty

Яскраво-рожевий дім оформлений у стилі Hello Kitty – вигаданого персонажа японської компанії Sanrio. Весь дизайн інтер’єру витриманий у рожевому кольорі.

Життя у такому домі – марення будь-якої дівчинки / Фото Pinterest

Будинок-літак

Дім у формі літака розташований у селі Мізіара, що у Лівані. Структура будинку скидається на літак Airbus A380.

На крилах / Фото Pinterest

Прозорий будинок

Для любителів природного денного світла у Токіо спроєктували прозорий скляний дім. У споруді зі сторони парадного фасаду немає закритих стін і легко можна спостерігати за тим, що коїться на вулиці.

Життя без обмежень / Фото Pinterest

banner

Залишити відповідь