СЬОГОДНІ ТОЧНО БУДЕ СЕКС: ЛАЙФХАКИ ДЛЯ НОВАЧКІВ

Карантин нарешті добігає кінця, а це значить, що попереду у нас нові зустрічі, знайомства та романи. І почати готуватися до бурхливого особистого життя можна вже зараз.


Якість стосунків, включаючи найінтимніші, нерідко залежить від обізнаності та ерудованості партнерів у відвертих питаннях. На допомогу початківцям ерудитам – сім лайфхаков для успішного спілкування.

Лайфхак для новачків на сайтах знайомств: підбирайте для аватарки фото, де ви відверто так собі. Серйозно! Пуття від “середнього” фото буде більше, ніж від фотошопленого зображення, далекого від оригіналу. Британське видання Daily Mail знає, про що пише. Хлопці та дівчата з надмірно сексуальною і ідеальною зовнішністю просто відштовхують потенційних партнерів: більшість просто сумнівається, що дотягує до їхнього рівня, пише ТСН. 

Знайти партнера для розкутих зустрічей удвох – тепер взагалі не проблема. Встановлюєте в смартфон застосунок для знайомств і натискаєте на кнопку. Далі – справа за малим. Якщо що: за допомогою онлайн-сервісів тепер знайомиться, якщо не більшість, то половина людства. Агентство Reuters не так давно досліджувало цю тему. І ось: майже половина опитаних чоловіків від 18 до 40 років переспали і не одноразово з незнайомками, яких вони зустріли в Інтернеті.

Гарний секс гарний у будь-який час доби. Але у занять любов’ю вранці є додаткові бонуси. По-перше, від 7 до 9 ранку чоловіча кров найгарячіша: в цей час в ній вирує добовий максимум тестостерону, а значить, бажання і можливості на висоті. По-друге, ранковий секс порівняно з нічним менш енергозатратний. Голова ще свіжа, настрій не зіпсовано – ніщо не заважає насолоджуватися один одним. По-третє, оргазми вранці стимулюють викид

Ігри гормонів: як наша сексуальність змінюється з віком
гормонів ендорфінів, а вони підвищують імунітет і стресостійкість. Ну і потім, є таке цікаве дослідження вчених: кар’єрний статус і заробітки у людей, що практикують ранковий секс, вищий, ніж у тих, хто його ігнорує.

Пити чи не пити на побаченні, якщо далекосяжні плани? Сексологи довго думали стосовно цього, проводили експерименти, обговорювали і дійшли висновку: келих шампанського (келих, а не пляшка!) перед сексом подовжує ерекцію на цілих пів години. Не бренді, не віскі, не пиво, а саме шампанське. Серцю і мозку від цього напою в невеликих дозах теж суцільна вигода. Так що пляшка брюту, як і упаковка презервативів, завжди повинна бути під рукою.

Перша фраза під час першого знайомства часто вирішує все. Жінкам зазвичай подобається прямовитість, але тільки не з серії: “У цій кофтині ти матимеш чудовий вигляд на моєму диванчику”. Краще під’їхати по-іншому: “Пообідаємо разом? Які у вас плани на вечір? Може, зустрінемося трохи пізніше?”. Як не дивно, добре працюють банальні вступні про погоду: “Ну й спека сьогодні! Чудова погода для підготовки до марафону!”. Атлети у дам, як і раніше в пріоритеті. Ідеальну фразу для першого знайомства нібито знайшли японці, звучить вона так: “Наступного року посміємося разом у цей самий день!” Мовляв, тут і натяк, що наступного року разом будемо, і посміємося, а значить, удвох не нудно. Втім, наші панянки не японки, не факт, що оцінять такий неформат.

Ситуація: вам подобається пані, а ви їй не особливо. Як підвищити власний рейтинг? Лайфхак від віденських вчених – запросити її куди-небудь послухати музику. Справа була такою: ста учасницям експерименту запропонували оцінити привабливість жінок до і після концерту. У підсумку після музичного допінгу привабливість чоловіків у жіночих очах виросла на кілька балів. І чим складнішою і цікавішою була музика, тим крутіше виявився ефект. До речі, на чоловіків музика в цьому сенсі не діє: якщо вона йому не подобається, то хоч три години в навушниках просиди – марно.

Почуття гумору – чудовий афродизіак. Посмійтеся разом – розкажіть партнеру про найбезглуздіші дослідження британських вчених на тему сексу. Прикол перший: господарі собак займаються коханням частіше, ніж господарі котів (“собачники” роблять це тричі на тиждень, а “кошатники” – двічі). Мабуть, проактивність собак якось заводить їх господарів, а поважність котів розслабляє. Прикол другий: люди з різними поглядами на політику не відчувають сексуального аромату одне одного. Інша справа, якщо партнери перебувають в одній політичній партії – феєричний оргазм їм забезпечений! Дослідження третє: найактивніші в сексі – любителі гарячих бутербродів. Який зв’язок між темпераментом і любов’ю до хотдогів, вчені не уточнюють, тема для фантазій залишається відкритою.

banner

Залишити відповідь