ТОП-5 українських соцмереж, які можуть замінити ВКонтакте

Після введення санкцій проти російських соцмережі не поспішайте переходити на Facebook або Twitter. В інтернеті є чимало цікавих українських платформ. Можливо, вони значно поступаються світовим гігантам, але вже сам факт їх існування вартий уваги. 

Maximum.fm зібрав соцмережі made in UA, які вас не розчарують, передає Бджола.

UkrOpen

Розробники запевняють, що UkrOpen не скопійована з жодної відомої соцмережі, а написана повністю “з нуля”. Цікаво, що в соціальну мережу вбудована пошукова система, яка дозволяє не тільки бути в курсі останніх подій, а й обговорювати ці події з користувачами. Зверніть увагу, що реєстрація на ресурсі дозволена користувачам старше 13 років.

укр

Pleex.com

Pleex — це нова соціальна платформа на основі спільнот, створена українцями для українців. Платформа допомагає будь-кому створювати, будувати, розвивати спільноти за допомогою ШІ-інструментів та людино-орієнтованого підходу. Платформа побудована на основі “Просторів” до яких ви можете вільно доєднатись, спілкуватись з іншими учасниками, читати цікаві матеріали у різних форматах, підписуватись на них, а також створювати власний контент, просуваючи ваш особистий профіль.

Комунікація на платформі регламентується рядом правил, які допомагають підтримувати дружню атмосферу та внутрішню культуру у просторі, запобігаючи поширенню негативу, фейків, реклами та спаму.

Ц.укр

“Ц.укр” – це такий собі вітчизняний Facebook + ВКонтакте. Назва є скороченням словосполучення “Це – Україна”. Домен кириличний. Ресурс позиціонує себе як молода українська соцмережа, створена під керівництвом киянина Михайла Гриненка. Портал постійно проводить конкурси для своїх користувачів. Важливий нюанс: якщо ви зберігаєте улюблені фото і музику “ВК” – то можна одним кліком перенести всю інформацію в свій аккаунт “Ц.укр”. Якщо вам це не потрібно, просто заповніть анкету для реєстрації.

цукр

Hurtom.com

“Гуртом” або Hurtom – популярний український інтернет-портал, який створювався як сайт з українською культурою і обмінником вітчизняних файлів і даних без реклами. Зараз головна мета діяльності порталу полягає в поширенні кінофільмів українською мовою. Фани також можуть обговорювати картини і серіали на форумах сайту.

гуртом

ukrface.com.ua

укрфейс

“Українці”

Однією з перших була мережа “Українці”. За словами розробників, їх ідея полягала в створенні української соціальної мережі з патріотичним ухилом, якої не було аналогів в той час, а основною метою її створення була популяризація української мови.

Ідея хороша, а от реалізація підвела. “Українці” були створені в січні 2009 року. Інформація про кількість користувачів відсутня, але судячи з усього, їх там трохи більше 20 тисяч. Ще однією проблемою є те, що “Українці” підтримують тільки текст. Ні музики, ні відео ви тут не знайдете. На додаток, стрічки також немає. З таким функціоналом конкурувати з іншими соціалкам “Українці” не зможуть.

banner

Залишити відповідь