ТОП ідей для домашнього побачення в час карантину

Романтичні почуття не повинні загаснути через коронавірус!


Карантин може перетворитися в нудне очікування його закінчення. А може стати шансом потішити кохану половинку й влаштувати найромантичніше побачення евер. Обирати тобі!

Приготуйте разом вечерю. Звичайно ж з продуктів-афродизіаків. І однозначно, щоб він куштував соус для пасти із твоїх пальців, одночасно вдихали аромат вина з одного келиха, пише cosmo.

Почитайте один одному. Ділитися значущим із коханою половинкою – це про душевне зближення та істинну любов. Читаючи уривки з улюблених романів чи вірші, відкриється новий погляд на партнера та його внутрішній світ.

ТОП ідей для домашнього побачення в час карантину - фото 472720

Влаштуйте ніч ігор. Самоізоляція налаштовує на секс all day, all night. Але і в цій сфері треба знайти щось новеньке. Перетворіть побачення у знайомство з рольовими іграми. А якщо ви вдвох не такі розкуті, то починайте з настільних. Оком не змигнете, як почнете грати в карти на роздягання.

Продегустуйте алкоголь. Простішого сценарію годі придумати, а ефект точно потішить. У ваших домашніх запасах точно є кілька пляшок, які завжди відкладались для гучної паті. І цей час настав. Тільки тусити будете ви вдвох, і це буде дуже романтично.

 

banner

Залишити відповідь