ТОП-закладів року від Inspektor.team

Ogogo! на своїх сторінках продовжує співпрацю з проектом Inspektor.team. В її рамках Ogogo! розміщує авторські звіти таємних ревізій Inspektor.team громадськими закладами міста. Однак цього разу команда підвела підсумки роботи у 2016 році.
Привіт друзі!
Так як на носі Новий Рік і зовсім скоро розпочнеться нова сторінка, а з ними й нові інспекції та перевірки, хочемо підвести підсумки діяльності проекту Inspektor.team у 2016 році.
За цей рік ми перевірили 18 закладів у місті Івано-Франківськ! Скажемо чесно – надивилися достатньо. Натикалися на надзвичайно круте обслуговування, смачні страви, чисті зали та вбиральні, посмішки персоналу, привітність та відкритість.
Хорошого та професійного було менше, аніж посереднього та низького, огидного нам. За результатами перевірок та власною думкою команди ми склали наступний рейтинг, оцінкою закладів від 0 до 5 балів.
Urban Space 100 4.8
Fabbrica 4.4
ГОСТ Бар 4.3
Manufactura 4.2
Легенда ПАБ 4.2
Sunday Coffee 4.1
Pasage Gartenberg 4.0
Pizza Plus 3.9
Waffel 3.8
Фамілія 3.5
Франс.уа ІФ 3.2
Lviv Croissants 3.1
Grand America · Bar&Kitchen 3.0
Corassini grill and wine 2.5
Street Coffee 2.2
Best Coffee&Food 2.0
Пивний клуб «Десятка» 2.0
My Coffee 0.9
Ми щиро вітаємо із зайнятим першим місцем Urban Space 100. Ви круті, ми Вами пишаємось, Ви є прикладом для інших ресторанів, генделиків, пабів та кафе Івано-Франківська, у Вас найсмачніша кава, їжа та найкраща команда людей. Залишайтесь такими!
cases-org-ua
Із зайнятим другим місцем за нашим рейтингом вітаємо Fabbrica . Ваша унікальність – це те, як Ви готуєте. Вітаємо з відкриттям у Києві! Продовжуйте у тому ж дусі, а ми продовжуватимемо тримати за Вас кулаки! Але пора вже відновлювати танці. Віримо у Вас.
uk-vizutka-com-ua
Та свою бронзу заслужено отримує заклад ГОСТ Бар. Старайтесь для людей, так як Ви і робите, Вас люблять у місті, тому що Ви щирі! Наснаги Вам та крутих гостей.
devochka1
Ось таким видався 2016 рік. Продовжуйте працювати не покладаючи рук, ми віримо, що у Вас все вийде! З найкращими побажаннями, команда Інспектора.
*Оцінка перевірки проектом Inspektor.team не завжди може розділятися редакцією Ogogo!
banner

Залишити відповідь