Трендові літні сумки 2020: актуальна добірка

Літо вже розпочалося, і хоч погода за вікном не сильно тішить, все ж таки сонячним дням бути. А це означає, що нам відтепер варто звернути увагу на актуальні фасони сумок, аби залишатися в тренді.


Літній сезон завжди вносить корективи в наш гардероб. З появою теплих днів у нас змінюється настрій, день стає довшим, а гуляти хочеться більше. До цілісного образу варто додати красивий аксесуар – сумку, щоб все заграло яскравими барвами. На що варто звернути увагу цього літа – читайте в нашій добірці трендових сумок, пише trserial.

1. Міні-сумка

Цієї весни і влітку будуть популярні міні або мікро-сумки. Крихітні сумочки, які розміром з гаманець, зможуть вмістити в себе лише телефон, ключі і помаду. Однак їх нам пропонують носити повсюдно. Зовсім крихітні сумочки, що не вмістять в себе і помаду, будуть швидше прикрасою, ніж сумкою.
Дані сумки можна стильно вписати в образ мінімалізму. Навесні і влітку ми носимо не так багато речей, тому така сумка має місце бути. Але все ж, такі сумки не зовсім практичні.

Модні сумки на весну-літо 2020. Яку вибрати

2. Клатч

Також в теплому сезоні будуть популярні клатчі. Клатч, який Ви берете з собою на вечір і клатч, який Ви носите повсякденно – це різні речі. Повсякденні клатчі виглядають цікаво і стильно. Найпопулярніша модель клатча – це клатч-хмара.
Причому клатч – це необов’язково маленька сумочка, вона може бути досить великих розмірів. Вона вписується в багато стилів.

Модні сумки на весну-літо 2020. Яку вибрати

3. Максі-сумка

На противагу міні-сумкам, навесні і влітку цього року будуть популярні максі-сумки. Сумки величезних розмірів також рекомендується носити повсюдно. Влітку, я думаю, такі сумки чудово підійдуть для походів на пляж, оскільки в них можна помістити пляжні приналежності.
А навесні можна носити в ній парасольку та різні речі. І стиль збережете, і природу забруднювати не будете. Корисно!)

Модні сумки на весну-літо 2020. Яку вибрати

4. Сумка незвичайної форми

Ще одне цікаве і незвичайне рішення на весняно-літній сезон 2020 року – це сумки незвичайної форми. Різні форми тварин, фруктів, овочів та інших продуктів, сумки у вигляді музичних інструментів і всього подібного – це тренд весни і літа 2020. Такі сумки виглядають дуже незвично.

Люди будуть звертати на Вас увагу і розглядати образи. Таких сумок багато у різних брендів і на китайських сайтах.

Модні сумки на весну-літо 2020. Яку вибрати

5. Сумка-відро

Сумка-відро – це тренд, який прийшов до нас з минулого року. Але якщо в тому році сумка-відро ще тільки набирала популярність, то в цьому – це справжній тренд. Такі сумки не м’якої форми, а це дуже цікаво. Оскільки вона виглядає об’ємно. В образі вона цілком може стати акцентом.
До того ж, така сумка досить містка, але при цьому не займає багато місця. А це те що потрібно на весну і літо 2020 року.

Модні сумки на весну-літо 2020. Яку вибрати

6. Прозора сумка

Прозора сумка – це ще один торішній тренд, який перейшов до нас в новий сезон. Така сумка виглядає незвично, всі бачать що у Вас відбувається всередині сумки. Тому в даній сумочці повинен бути ідеальний порядок. Дана сумка не зовсім практична, але виглядає ефектно.

Якщо ж Ви хочете приховати вміст сумки, то покладіть свої речі в міні-сумку, а міні-сумку в прозору сумку. Це теж дуже стильний прийом.

Модні сумки на весну-літо 2020. Яку вибрати

 

banner

Залишити відповідь