"Це рівень" - фронтмен Антитіл про кавер франківського бойз-бенду (ВІДЕО)

Фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя знявся у кліпі франківського бойз-бенду 7teens, та поділився враженнями про творчість юних співаків.


Франківський гурт Seventeens такий же юний, як і його учасники. Йому менше року, а найстаршому співаку всього 16 років.  Незважаючи на це, юні таланти вже прогриміли в мережі з дебютним кавером на пісню «Вигадав» від артиста LAUD, а згодом  випустили  кавер наа пісню, яка стояла на реплеї у всієї України – “Охрана Отмена”. Переспів від Seventeens тоді оцінила авторка пісні Jerry Heil.  Зараз же хлопці випустили кавер на пісню Антитіл “Вірила”, який оцінив фронтмен гурту. Його відгук опубліковано на офіційній сторінці Антитіл в Інстаграмі.

Офіційний кавер від франківського бойз-бенду 7teens на пісню Антитіл “Вірила” з’явився на YouTube минулої доби, пише Галка.

“Наш, український бойз-бенд! Щасливий і пишаюся такими дітьми! Всім дивитися, це рівень! Хлопці – молодці! Приємний сюрприз під ялинку. Пісня, яка за цей рік отримала чимало відзнак і дуже припала до душі нашим прихильникам. А в хлопців – своя історія! Дивитися потрібно усім!”, – ділиться враженнями Тарас Тополя.

Відео можна переглянути тут:

banner

Залишити відповідь