Циркові єноти влаштували погром у магазині

У місті Сторожинець Чернівецької області єноти втекли з цирку та завдали збитків в магазині на 46 тисяч гривень. Через випитий там коньяк не змогли виступати.

Вранці, 30 вересня, Людмила Карп власниця сторожинецького магазину “Людмила” , відкриваючи заклад, помітила безлад та двох непроханих гостей. З її слів, біля прилавку сиділо двоє сірих великих єнотів. Про це пише чернівецьке видання  “Погляд”.

Схопивши віник, власниця хотіла вигнати тварин з магазину. Одна з них швидко вискочила на вулицю, а інша, коли її спробували завадити, стрибнути на прилавок, подряпала жінці ногу.

Магазин зачинили на ревізію і продавці разом з господинею наводили там лад. Адже по підлозі валялися недоїдки ковбасів, сирів, розбиті пляшки дороговартісного спиртного, солодощі.

єноти2

Зі слів Людмили Карп, збитків тварини наробили десь на 46 тисяч гривень. Навпроти магазину зараз розкладається шатро пересувного цирку.

Дресувальник відмовився спілкуватися з журналістами, але вдалося відшукати телефон адміністратора. Прибувши на місце, Василь Колос повідомив, що циркові тварини ніяк не могли втекти з цирку і всі претензії власниці магазину категорично заперечує. Зокрема, він висловив думку, що в Сторожинці можуть бути і інші, дикі єноти, крім тих, які залучені в атракціонах цирку “Орбіта”.

єноти

Людмила Карп впевнена, що це саме циркові тварини, оскільки єнотів вона в місті бачить вперше і, якщо адміністрація цирку не компенсує вартість зіпсованих продуктів, вона буде вимушена звернутися до правоохоронних органів.

Проте пізніше у цирку підтвердили, що єноти їхні. А власниця магазину заяву в поліцію ні на єнотів, ні на їх власників не подавала.

єноти3

Адміністратор цирку Василь Колос повідомив, що тварини, які проникли в магазин, випили там горілку, коньяк і пиво.

“Я був на місці, бачив розбиті пляшки горілки, коньяку, пива – все це видудлили. Єноти були нетверезі, з запахом. У них вже третій день інтоксикація, викликали ветеринарів. Думаю, з ними все буде “окей”, єнотів підлікують, прокапають”, – повідомив адміністратор цирку.

Через пиятику єноти не змогли вийти на арену – замість них “віддувалися”ще троє їхніх смугастих колег, повідомив Василь Колос.

“Не скажу, як таке могло статися, я в ту ніч з єнотами не пив. Хоча в своєму житті бачив всяке… Але наші єноти схильностей до алкоголю раніше не проявляли. Що поробиш – тварини живуть пліч-о-пліч з нами і переймають погані звички деяких людей”, – розповів адміністратор цирку.

Щоправда, коли побачила в магазині зіпсовані товари, звісно, кинулась з’ясовувати стосунки із циркачами.

“Але ми державний цирк, що з нас можна взяти?”, – сказав В. Колос. Він повідомив, що із власницею магазину вдалося розійтися без скандалу.

цирк сторожинець

banner

Залишити відповідь