У Франківському музеї зняли вражаючу фотосесію

“Це закохана в мистецтво дівчина, для якої кожна картина і кожен куточок в музеї — величезна цінність. Вона дихає мистецтвом, а воно живе у ній.”


Команда OGOGO! поспілкувалась з франківською фотографинею Pálos Csilla, яка презентувала вражаючі світлини, зроблені у музеї Мистецтв Прикарпаття. Про те, як виникла така ідея – читайте далі.

50782993_10205426680103403_3786504732214820864_n

“Спочатку ми просто хотіли зняти круті “Street Style” фото, на фоні красивої будівлі, але наш образ був достатньо легким, а на дворі було -7°C і падав сніг. Чекати до весни не варіант, бо фотографуватись хотіли вже. Тут з’явилася перша проблема — потрібно було обрати приміщення для зйомки, щоб було тепло і комфортно. Перебравши всі можливі локації, ми зрозуміли — все не те”, – розповідає фотографиня.

Команда, що працювала над образом, складається з  Bohoslavets Liliia та Pálos Csilla, модель – Nasy Nasy. Фотографиня розповідає, ідея сету у музеї виникла, коли побачила модель.

“За день до зйомки ми з командою зустрілися, щоб обговорити деталі та приміряти одяг. І коли я побачила Настю (модель) в образі, раптом зрозуміла — нам треба в музей! Я цей образ бачила тільки там”, – додає Pálos Csilla.

Авторка розповідає, що так багато мистецтва ще не було в жодній з її фотосесій.

“Всю ніч думала – що, де і як буду фотографувати. Точно знала, що хочу передати любов до музею, показати атмосферу та своїх улюблених ангелів Пінзеля.”

З музеєм вдалося домовитися про зйомку через знайомих, і за благодійний внесок для його розвитку.

“Щастю не було меж. Наступного дня ми прийшли в музей трохи насторожені і стривожені. Я переживала за світло, за комфорт і настрій, Ліля за образ. Але коли почали працювати, то все це кудись розвіялося і ми поринули у творчість. Все разом виглядало настільки гармонійно і досконало, що мені не хотілося переставати фотографувати.
Тільки вдома побачила, що зйомка тривала дві години, а не 10 хвилин, як я думала…”

Назва відзнятого матеріалу з’явилися, коли фотографиня побачила кінцевий результат. І у голові закарбувалося — «Загублена в музеї».

“Це закохана в мистецтво дівчина, для якої кожна картина і кожен куточок в музеї — величезна цінність. Вона дихає мистецтвом, а воно живе у ній.”

50989378_10205426681983450_5317994399571902464_n

banner

Залишити відповідь