У Франківську обрали “Містера університету нафти і газу 2019” (ФОТО)

23 травня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся конкурс чоловічої краси та стилю “Містер ІФНТУНГ”.


Вже третій рік поспіль Студентський парламент ІФНТУНГ організовує цей конкурс. За почесне звання цьогоріч змагалися сім представників інститутів ІФНТУНГ. Конкурс розпочався з дефіле-представлення, а на екранах паралельно транслювали відео-візитку кожного учасника. Першим представили Олега Миндюка, далі на сцені з’явився Андрій Гуменяк.

«Я скромний хлопець з Солотвино, з сім’ї вчительки та будівельника”,- розповів хлопець у відео представленні.

Потім про себе розповів Мазін-Хатаб-Омар Зібарі. Після у супроводі «секюріті» вийшов Осташ Олег. Далі з глядачами познайомився Спарк-Каррар, студент займається виготовленням ювелірних виробів, тож у відео він показував своє хобі -процес створення прикрас. Згодом вийшов Богдан Мункачій. У своєму відео хлопець розповів про шкоду алкоголізму, та закликав до здорового способу життя. Останнім вийшов Аль-Мамері Мохамед.

Кожен номер оцінювало компетентне журі. Виступам передували безліч репетицій, ретельна підготовка образів та фотосесії. Впродовж підготовчого періоду хлопці, яких відібрали для участі, отримували навички із дефіле, ораторського мистецтва, артистизму, спілкуванню з глядацькою аудиторією та вмінню впевнено триматися на великих сценах.

Конкурсна частина складалася з дефіле у стилі кежуал. Хлопці дефілювали у піджаках та джинсах. У перервах глядачів розважав танцювальний колектив «Зірка». Також для всіх присутніх співала Христина Широка.

60770267_2029418904032429_8193031192388304896_n

Далі було дефіле у пляжному стилі. Конкурсанти вийшли у шортах, майках та “гавайських” сорочках. Потім своїми запальними танцями глядачів розважала хореографиня Наталія Башурин. А після неї виступила Каріна Іванюк з піснею «Тримай».

Потім хлопці вийшли у стилі «90-их», вони були одягнуті в шкіряні куртки, джинси, та сонячні окуляри. Такі брутальні луки доповнювали цікаві аксесуари: барсетки, пістолети та кастети. Потім своїми жартами смішила КВН команда «S-4».

Наприкінці був вихід у класичному стилі, хлопці дефілювали у стриманих, офіційних костюмах.

За підсумками оцінок журі, титул «Містер ІФНТУНГ 2019» отримав студент Олег Миндюк.

61113632_2225027747584918_6791197980583002112_n

Результати конкурсу:

  • Миндюк Олег виборов титули: «Містер Мужність», «Містер глядацьких симпатій», «Містер нафти й газу 2019»
  • Гуменяк Андрій став «Містером сексуальність»
  • Мазін-Хатаб-Омар Зібарі – «Містер Креативність» та «Другий віце-Містер»
  • Осташ Олег – «Містер інтелект»
  • Мункачій Богдан – «Мітсер харизма», «Перший віце-Містер»
  • Аль-Мамері Мохамед – «Містер стиль»
banner

Залишити відповідь