У Франківську організували виставку сучасних предметів інтер’єру “Decor & Design Expo” (ФОТО)

У неділю, 14 квітня, у Platinum Hall відкрили виставку “Decor & Design Expo”, яка триватиме з 10 до 18 години.


Експозиція “Decor & Design Expo” пропонує франківцям зануритися у світ сучасних предметів інтер’єру, декору та подарунків.

Тут можна побачити справжні витвори мистецтва, а саме: сучасні інтер’єрні атрибути та handmade-декори. Всі ці скарби можна не лише розглянути, але й придбати для себе, чи на подарунки друзям і рідним.

Виставка проходить під гаслом “Мистецтво створення затишку”. Організатори заходу постаралися, аби захід вийшов справді затишним та атмосферним.

Організаторки експозиції Алла Бойко та Аліна Біневська розповідають, що ідея створити виставку виникла ще два місяці тому.

“Ми жінки, і це наша тема, нам це дуже близьке. Хотілося презентувати виставку, на якій були б усі предмети декору. У Франківську, та навіть у західній Україні, схожих виставок не відбувається. У Львові, Києві, Одесі влаштовують експозицію, де люди “подивилися і пішли”, а ми зробили виставку з шоу-програмою. Тут є і майстер-класи з китайської мови, і розваги для діток, розписи пасхальної атрибутики, активна анімація, аквагрим для дітей, майстер-клас по фен-шую, що вже рідкість для Франківська. Особливістю цієї виставки є те, що презентували і штори, і меблі, і каміни, і підлоги, а також декоративні предмети та хендмейд. Ми зібрали все, що стосується оселі”, – кажуть організаторки.

Більше півсотні учасників експозони представили свої вироби на виставці. Здебільшого це учасники з Івано-Франківська та області.

Подію відвідали вже 600 осіб. Організатори кажуть, що очікують побачити півтори тисячі відвідувачів.

Квитки є в продажу (вартість в день події: 100 грн.) в касах кінотеатру “Люм’єр”.
Можна замовити за тел. 0997002366, 097 7707737 або за посиланням https://2event.com/uk/events/1659964.

banner

Залишити відповідь