У Франківську створили мультфільми, які вчать дітей правил безпеки (ВІДЕО)

Мультфільми – результат роботи ГО «Інститут неформальної освіти» та Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області.


Керівниця проєкту соціальної мультиплікації «Світ повний можливостей» Анастасія Маліборська каже, що у травні цього року до ГО звернулися представники патрульної поліції з ідеєю створити мультфільми на тему правил безпеки.

«Ця ідея нам сподобалася. Протягом трьох місяців ми створили п’ять мультфільмів про різні небезпеки, які можуть переслідувати школярів. Тривалість мультика хвилина-півтори. Хотіли передати все максимально просто, аби діти знали, як діяти у небезпечних ситуаціях. Крім того, мультиплікація вчить дитину критично та аналітично мислити, шукати причини, шляхи, наслідки вирішення певних проблем», – розповідає Маліборська, інформує «Галка».

Анастасія Маліборська додає – покадровий стиль мультика дозволяє робити акцент на тому, що турбує дитину.

«Ми вже кілька років створюємо мультфільми на соціальні теми разом з дітьми. У процесі створення діти акцентують увагу на тому, що їх турбує. Сподіваємося, що у дитини, яка подивиться такий мультфільм, у випадку небезпеки спрацює зорова пам’ять, і вона не розгубиться та знатиме, як діяти».

Заступник начальника Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області Андрій Киричук зазначив, що цей проєкт орієнтований на найбільш уразливу групу населення – дітей дошкільного та шкільного віку.

«Проєкт був дуже цікавий, новий. Хотіли максимально доступно донести дітям, як поводити себе в різних ситуаціях: на дорозі, при спілкуванні з незнайомими людьми і т.д.», – додав Киричук.

banner

Залишити відповідь