У Франківську вшосте відбудеться Всеукраїнський жіночий фестиваль «АНІМА»

Всеукраїнський жіночий фестиваль «АНІМА» – це наймасштабніша та найочікуваніша жіноча подія, яка вже вшосте пройде в Обласній філармонії Івано-Франківська 19-20 жовтня 2019 року.

Фестиваль «АНІМА» проходить в 15 регіонах України і має десятирічну історію. «АНІМА»: свобода бути різною.

«АНІМА» – це освітній, інтелектуальний, пізнавальний проект, присвячений жіночій багатогранності, спрямований на жінку, яка прагне знайти баланс: встигати все, не втрачаючи при цьому себе.

«АНІМА» – унікальна подія, яка протягом двох днів представить понад 30 майстер-класів, тренінгів, трансформаційних ігор і практик за тематиками бізнесу, самореалізації, самовдосконалення, покликання, любові, взаємовідносин між чоловіком і жінкою, батьками і дітьми, здоров’я, краси, інтиму, іміджу від кваліфікованих тренерів з усієї України.

Хедлайнер жіночого фестивалю – Мирослава Ульяніна, телеведуча, мотиваційний спікер, дієтолог, ведуча програми СТБ “Зважені та щасливі” з майстер-класом: «Ти на першому місці. Припини відкладати себе на завтра».

«АНІМА» – це потужний нетворкінг, колосальний заряд енергії, це осередок знань, рушійна сила досягнення цілей і платформа саморозвитку.  Фестиваль проходить під гаслом: «Свобода бути різною!»

Приємне нововведення: KIDS FRIENDLY EVENT: ми знаємо, як важливо для матусь подбати про цікаве дозвілля дітей, тому на фестивалі «АНІМА» буде діяти дитячий простір!

На фестивалі діятимуть Beauty Zone, експозиція жіночих товарів і авторських виробів, фотозони та відбудеться розіграш подарунків.

Фестиваль «Аніма» збирає аншлаги в усіх містах України, ми знаємо, що потрібно жінці для щастя, переконайся в цьому сама.

Дякуємо за підтримку Генеральним партнерам Всеукраїнського жіночого фестивалю «АНІМА» В Івано-Франківську: Ювелірному Дому «ZARINA», салону-магазину «Елегант Дизайн», салону краси «Renessans», мережі фірмових магазинів «Вина світу».

Квитки вже в продажі в касах кінотеатру «Люм’єр» та онлайн за посиланням: https://2event.com/ru/events/1832338?fbclid=IwAR1Kcw-QlDnI8ibK1oSzlbyDvaiGiCpqHJXeKNIykfEAMcEMh5NM865sF7I

Слідкуйте за анонсами на сайті: www.anima.in.ua

До зустрічі,

Ваші організатори:

Алла Бойко і Аліна Біневська.

Тел. для довідок: 099 7002366, 097 7707737

banner

Залишити відповідь