У Коломиї планують відкрити унікальний Динопарк (ФОТО)

Як поєднати витвори мистецтва, радість дітей, динозаврів та розвиток міста? Відповідь проста – створити щось унікальне і варте уваге.

Коломиянин Валерій Дідорак, який очолює творчу майстерню “Art studio Didorak”, має купу цікавих ідей. Однією з них є створення унікального Динопарку у рідній Коломиї, що розташувалася на лівому березі річки Прут, пише Коломия сьогодні.

дино

Першого королівського тиранозавра у творчій майстерні разом із сином Костянтином та шваґром зробили ще 5 років тому. Він викликав неабиякий інтерес у коломиян та гостей міста. Тоді у Валерія Дідорака назрів цікавий проект для дітей та дорослих – створити справжній парк динозаврів.

дино2

Сьогодні митці активно працюють над створенням цілого сімейства неймовірних ящерів, які раніше панували на землі.

До слова, уже є готові до показу чотири тиранозаври або T-rex. Висота кожного 4 метри, довжина – 7 м, а вага – близько 400 кг.

Цікаво, що Валерій Дідорак перед їх створенням глибинно вивчає матеріали, розповідає цікаві факти, дослідження та пишається досконалістю цих творінь та природою.

Етапів виготовлення предків юркського періоду є кілька: створюють маленьку копію, «набирають масу», відливають форми, потім з’єднують усі частини, підбирають необхідні пігменти кольору для естетичного оформлення.

дино3

Щодо кольору шкіри динозаврів, то люди лише можуть здогатуватися, якою вона була, адже збереглися лише кістки.

Скульптура зроблена із металевої рами, заповнена пінопластом, форма зроблена з поліефірної смоли та скловолокна. Вона стійка до дощу, снігу, вітру та ультрафіолету.

дино4

На меті в арт-студії створити для початку мінімум 10 різного розміру та породи динозаврів та зробити з них певні композиції, скажімо, передати їхні будні.

Такі проекти як Дійснейленд, Леголенд, Пандора, є місцями, де люди отримують емоції і відпочивають разом із дітьми. І Коломийський Динопарк, можливо не за розмірами, але за цікавістю, не буде поступатися їм.

Тут, окрім експонатів динозаврів, будуть й інші додаткові розваги.

А зараз у майстерні вирує життя, грає джазова музика, у повітрі аромат кави, а кожен витвір створюють з любов’ю та завдяки Богу – це основний “секретний” компонент.

 

banner

Залишити відповідь