У Новій Зеландії порнозірки вчать дітей сексуальній грамотності (ВІДЕО)

Діти зараз без проблем можуть знайти еротичний контент в інтернеті, тому батьки повинні уміти правильно говорити з дітьми на важливі теми.


Уряд Нової Зеландії запустив соціальний проєкт Keep It Real Online, метою якого є донести до батьків і дітей важливість правильної сексуальної освіти.

Діти зараз без проблем можуть знайти еротичний контент в інтернеті. Вони вважають, що за допомогою порно можна дізнатися щось нове про секс і навчитися будувати відносини. Тому батькам важливо знайти правильний момент, щоб пояснити дитині безліч важливих моментів, пише 5 канал.

У рамках проєкту батькам пояснюють, як встановити програми із батьківським контролем на різні гаджети, щоб уберегти дитину від перегляду неприйнятного контенту. Окрім того, важлива увага приділяється булінгу, сексуальній експлуатації та іншим видам кібер-злочинів.

Щоб допомогти батькам згладити незручність моменту, автори проєкту випустили жартівливе відео, у якому знялося двоє місцевих порнозірок. У ролику оголені актори повідомляють одній жінці, що її син-підліток щойно подивився порно, а це значить, що їй варто поговорити з дитиною і навчити його будувати відносини в реальності, бо у житті все не так, як на відео.

 

banner

Залишити відповідь